Notārs Ilona Grikke - darba kvalitāte

Neiesaku ielaisties nekādos darījumos ar notāru Ilonu Grikki: 1) rodas pamatotas šaubas par notāra kompetenci; 2) pat paši vienkāršākie pakalpojumi tiek noformēti tā, lai par tiem varētu piestādīt astronomiskus rēķinus.

N

N nonsensus 18.01.2010

Nu nez. Man ar bija darīšana ar Grikki - atstāja kompetenta, bet svarīgākais - arī loģiski domājoša cilvēka iespaidu. Tā teikt, nedomāja tikai par to, lai iekasētu lielāku summu, bet domāja arī līdzi, kā pats klients var kaut ko paveikt ērtāk, lētāk un, tā teikt, likuma robežās. Man nekādu iebildumu.

A Antons 17.03.2010

Es gan piekrītu pirmajam komentāram. Visu laiku galvenā interese bija nokāst maksimālo summu no klienta. Vismaz man visu laiku bija tāda sajūta.

G gooseberry 23.08.2012

Nepiekrītu sūdzībai.

Notāre kompetenti izskaidroja lietas būtību, izstāstīja saprotamus piemērus, atbildēja uz visiem jautājumiem. Un neuzstāja, ka viss jākārto tūlīt pat un uzreiz. Teica, lai apdomājos, vai man to vajag un tad nāku, kad izdomāšu.
Izcenojumi tādi paši, kā pie citiem notāriem.

V Vlads Griķis 09.10.2019

galigi pa gaisiem uzradu viņai ģeneralo pilvaru viņa prasa atļauju?

V Valērija Tumasa 17.06.2016

Notārs Ilona Grikke ļoti nekompetenti, astronomiskus rēķinus.

Biju citā notāre viss izdarīja ātrāk un lētāk.

S svet_lana26 12.10.2016

Notārs Ilona Grikke ļoti nekompetenta. Viņa dara viss ļoti lēni, katru papīru(pārrakstu) vajag gaidīt nedēļu. Un pierakstīties uz nākamreiz ļoti grūti. Pēc divām nedēļām saprotu, ka neka nekustas no vietas. Man vairs nebija tik daudz laika gaidīt. Es aizgāju pie cita notāra, viņš izdarīja viss viena diena!!! un lētāk!!! Ļoti žēl patērēto laiku un naudu. Ja jūs gribat tērēt savu laiku un par to vel daudz maksāt, tad jums pie notāra Ilona Grikke.

M Māris Dubro 27.08.2019

sakiet lūdzu, kurš bija lētāks un cits?

nozimeja viziti man 14 pieņema 15 :09

Z Zuzis123 12.10.2016

Jau vairākkārt esmu izmatojusi šīs notāres pakalpojumus un ieteikusi arī viņu saviem draugiem. Vienmēr viss ir bijis profesionāli, tādēļ pilnībā nepiekrītu sūdzībai.

A amid24 19.10.2016

Добрый день.Xо4у поделится своей ситуацией нас4ет купли продажи земельного у4астка.Нашёл нотариуса в интернете, чтобы было удобней мне и продавцу.Позвонил туда записали 4ерез два дня. Пришли, подали документы.Потом записали нас 4ерез неделю.За день до наздна4еной даты позвонили сказать 4то не надо приходит не хвотает документов.Отправил по по4те документы.4итала по4ту два дня(пришлось напоминать про нас).Потом записала еще нас 4ерез неделю.И в коне4ном итоге (сказала покупателю 4то вам не кажется 4то вы дёшево продаёте).Так я потерял покупку земли и ку4у времени.Так 4то не советую вам этого нотариуса

E elnovicio1962 12.11.2017

Добрый день! Работал с госпожой Грикке по поводу вступления в наследство. Все необходимые документы были подготовлены ею в срок, поршли все инстанции без единого замечания. Более того, госпожа Грикке не поленилась информировать меня, проживающего в России, письмом о состоянии моего дела на тот момент, что само по себе было весьма приятно. При получении свидетельства о вступлении в наследство, возник дополнительный вопрос, решенный госпожой Грикке тотчас же, без дополнительного визита.
Что касается советов нотариуса, мне мой первый нотариус в далеком 1994 году, сэкономил массу времени и нервов, разъяснив ситуацию, которая могла бы сложиться не в мою пользу при игнорировании мною существовавших на то время условий. Разумеется, человек, с которым я заключал сделку мог быть недоволен подобной помощью.
Рекомендую госпожу Илону Грикке всем жителям Кенгарагса и всем рижанам.

V Vlads Griķis 09.10.2019

Griezos pie šis notares, biju šoka kad aizgaju pie viņas otreiz , viņa paziņo ka izmetusi manus nokopetos dokumentus jo domajusi ka es neiradīšos!? Tiku zaudejusi gan savu laiku un naudu