Nosutiziedus.lv - Krāpniecība

20. decembrī veicām pasūtījumu, samaksājām 35Ls, ar epasta starpniecību (jo sazvanīšanās nav iespējama) tika norunāts, ka pasūtījumu piegādās 22.12. ap 11.00. Jubilārs gaidīja visu dienu, tā arī nepiegādāja, klusums no viņu puses. Zvanīju uz mājaslapā norādīto nr, pacēla kāds vīrietis un teica, ka viņš vairs nenodarbojas ar kurjerpakalpojumiem, neko nezina un viņam nav ne jausmas, kāpēc viņa tel,nr. norādīts kā kontakttālrunis. Pēc manas taujāšanas, viņš teica, ka telefona grāmatiņā esot saglabājis kurjera nr., pēc brīža man to aizsūtīšot. Gaidīju stundu, tad zvanīju atkal, bet jau bija ieslēgts automātiskais atbildētājs.
Sākām intensīvi rakstīt epastus, sakot, ka griezīsimies policijā, zvanīsim medijiem utt. Viņš īgni atbildēja, cik nepatīkami viņam esot lasīt šādas vēstules pēcsvētku rītā (bet cik nepatīkami jubilāram bija nesaņemt dāvanu?). Vīrietis murgaini taisnojās, ka neko nezinot, ka pirmsvētku laikā viņi nepiegādā preces, acīmredzot kāds darbinieks kļūdaini pieņēmis pasūtījumu, viņš mēģināšot noskaidrot situāciju un pēc likuma viņam esot 2 nedēļas laika, kad jāieskaita atpakaļ nauda. Tagad gaidām, būs vai nebūs. Ja nebūs, veiksim skarbākus soļus.
Bet tas, ka šī ir krāpniecība, nu ir skaidrs, sākumā maldinoša likās draudzīgā mājaslapa. Skaitot viņu kontā naudu, mājaslapā nemaz neuzrādījās, kā sauc šo juridisko kompāniju, bija pašiem jāsameklē internetā pēc reģ.nr., zvanot uz norādīto telefona nr., visu laiku ieslēdzas aut.atb., kad netika piegādāti ziedi, no viņu puses nesekoja nekāda reakcija - pat ne zvans, ka radušās kādas problēmas.

G giga2 13.01.2013

Sūtīju caur viņiem ziedus mammai dzimšanas dienā viss bija kārtībā, ziedi pareizie, bija gan mazliet aizkavēšanās ar piegādi ~1h, bet savādāk biju apmierināta ar servisu!

L lietuscaurums 16.01.2013

Viņi lakam izlases kārtībā izdomā, kuriem piegādās, bet kuriem ne. Jo ir pārāk daudz sūdzību, lai varētu teikt, ka nepiegādāšana bijis vien kāds pārpratums. Tas jau izskatās pēc atstrādātas sistēmas.