Nosutiziedus.lv - krāpniecība

Veicu pasūtījumu ar samaksu 19.maijā,lai ziedi tiktu piegādāti 1.jūnijā.Protams,piegādāts netika nekas.Nauda nav atgriezta līdz šai dienai.Sazinoties ar viņiem,jāklausas visādas atrunas.Man visu situaciju pagaidām apgrūtina fakts,ka esmu Anglijā,bet 20.jūlijā braukšu uz Latviju nu iešu policiju rakstīt par viņiem iesniegumu par krāpšanu,jo kā redzu šī viņiem ir ierasta prakse,ka neesmu vienīgā,ko viņi ir apkrāpuši.

R

J Jānis125 04.07.2012

Es jau sen pasūtu ziedus www.LaimesZieds.lv Paldies Dievam līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Ziedi vienmēr svaigi. Piegāde būs vai nebūs vispār neuztraucos. Draudzenei bij gadījums kad nācās atteikties no jau apmaksāta pasūtījuma, naudu atgrieza viņai atpakaļ uzreiz tai pašā dienā! LaimesZieds strādā godīgi, es iesaku :)

R rita35 13.07.2012

Uzzināju, ka firmas īpašnieks ir Mārcis Zvirgzdiņš.Viņu var atrast arī draugiem.lv.Viņš gan noliedz, ka viņš ir firmas īpašnieks, bet gan apgalvo, ka viņš tik piegādā ziedus.Man kāds viņa "labvēlis" tomēr atsūtīja ziņu, ka tas ir viņš.Es par viņu aizrakstīju sūdzību PTAC.

L lappsins 28.08.2012

Man ir tieši tāda pati situācija.
Pasutījums netika veikts un pagājuši jau vairāk kā 2 mēneši, bet nauda tā arī nav atgriezta un izskatās, ka arī netiks.

M M-Rita 28.08.2012

Rita, vai no PTAC bija kāda reākcija? Jūlijā viņi piegādāja ziedus, izpildīja visus līguma noteikumus. Nolēmu otro reizi veikt pasūtījumu, bet tas netika izpildīts. Aizrakstīju vēstuli- nekādas reākcijas. Kop. summa - 35 LVL :((((

R rita35 29.08.2012

Reakcija bija tik, cik viņi teica, ka arī, ka man ir jāaizraksta uz uzņēmumu vēstule ar manām pretenzijām, ja noteikto dienu laikā nekādas reakcijas nav, tad es varot griezties pie viņiem, ar pierādījumu, ka esmu aizsūtījusi vēstuli uzņēmumam.Bet "jautrākais" jau ir tas, ka pats šī uzņēmuma īpašnieks man ieteica griezties PTAC, jo viņam neviens neko nepadarīšot, jo viņam esot pieredze ar PTAC, tā esot veltīga laika nosišana, bet ja jau es vēloties kādam sūdzēties, lai to daru.Bet es jau teicu, ka atradu iedarbīgaku lidzekli, kā atgūt savu naudu..es šim īpašniekam MĀRCIM ZVIRGZDIŅAM draugiem.lv piesolīju, ka aizrakstīšu visiem viņa draugiem vēstules, kas viņš ir pa putnu...mana naudiņa pāris dienu laikā bija mana kontā...gan no 34Ls tik 28 Ls, bet arī tas ir saniegums.

M M-Rita 16.09.2012

Viss kārtībā. Man naudu atdeva (visu summu)!

K karlesons 15.04.2013

Tiešām ieteiktu nepasūtīt ziedus nosutiziedus.lv jo vini neveic pasūtījumu. Līdz brīdim kad Tu veic pasūtījumu un pārskaiti naudu viņi ir ļoti pretīm nākoši un laipni, bet saņēmuši naudu viņi ignorē un neatbild..

S Sallija Kalniņa 10.06.2013

Pirms šajā firmā pasūtiet ziedu piegādi sev mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem - iesaku padomāt. Jums ir darīšana ar ļoti neprofesionālu un negodīgu uzņēmumu: maija sākumā veicu pasūtījumu un apmaksu, taču piegāda netika veikta! Vēlāk saņēmu solījumu piegādāt, bet arī tas nenotika. Vēstule ar prasību atmaksāt man naudu ir līdz pat šai dienai bez atbildes (pret saraksti tie izturas ļoti nevīžīgi). Par notikušo krāpniecību noteikti griezīšos tiesībsargājošās iestādēs un iesaku to darīt arī citiem!