www.sudzibas.lv Nosutiziedus.lv jūtos apkrāpta

Nosutiziedus.lv - jūtos apkrāpta

Lūdzu neuzticieties šim krāpnieku kantorim nosutiziedus.lv!!!
Biju pasūtījusi uz māmiņdienu (13 maiju)mammai ziedus-21 sarkanu lux Rozi.. tā vietā viņa saņēma tikai 7 rozes.. Kur pārējās? Zvanīju uz firmu, -teica, kad kurjers sajaucis pasūtījumus. Solīja dažu dienu laikā informēt mani e-pastā, kad varēs piegādāt pārējos ziedus. Teica, ka piegāde notiks nedēļas laikā. Pagāja nedēļa, nekas nenotika-aizsūtīju viņiem e-pastu.. Nu jau kopā 2 nedēļas pagājušas, nav neviena e-pasta, atbildes un ziedu arī nav. :(
Secinājums- Nekad nepasūtiet ziedus caur šo krāpnieku kantori!! Solījumus netur!!

G Guntiņš 31.05.2012

"teica, kad kurjers sajaucis pasūtījumus"... Kāpēc vārds "kad", bet nav uzrakstīts, kad tad īsti? :P Jeb domāts vārds "ka"? Sorry, bet šīs kļūdas dēļ, diemžēl tālāk nelasīju, besī, ka lieto šo kļūdu - "kad"un "ka"!

L lappsins 17.06.2012

Jūsu gadījumā tika saņemti vismaz kaut kādi ziedi, manējā gadījumā tika samaksāts par pakalpojumu, kas netika izpildīts vispār. Un uz telefona zvaniem vai e-pastu uzņēmums neatbild.

R rita35 03.07.2012

Man tas pats.Pasūtīju manu bērnu auklītei ziedus...samaksu veicu 19.maija, piegāde bija paredzeta 1.jūnijā...bet protams nekas netika piegādāts.Nauda nav atgriezta vēl līdz šai dienai.Arī sazinoties ar viņiem, saņemu tikai solījumus, pēdējā laikā mani jau vispār ignorē.man visu situāciju apgrūtina fakts, ka esmu Anglijā, bet 20.jūlijā braukšu uz Latviju, tad iešu uz policiju rakstīt par viņiem iesniegumu.Silti iesaku arī jums pārējiem to darīt.