www.sudzibas.lv "Nortrade" klientu maldināšana

"Nortrade" - klientu maldināšana

Krāpnieki un klientu maldinātāji ar savdabīgu rupju humora izjūtu!

Pēc mana cv saņemšanas aicina nekavējoties uz interviju-gandrīz jau esot darbs, jo viņi esot darba devēji, ne ārzemju partneri. Liedzos braukt pa tukšo, tomēr viņi pierunāja (( Gan intuīcija liedza ticēt, lēcu auto un braucu 150km. Intervija jautrā gaisotnē, uz beigām -mājieni par negatīvām, rekomendācijām par mani un solījums rīt zvanīties par rekomendācijām bet pēc tam atzvanīt man, lai kāda būtu atbilde.
Nākamā dienā neceļ telefonu; es tādu flūdu dēļ pa tukšo uz Rīgu varēju aizbraukt, tie nevēlas klausuli pacelt, kad zvanu. No kā visa secināt, ka rekomendācijas ievāktas jau pirms aicināja uz Rīgu.
Nekas, arī man ir GSOH. Tagad tauta šos jokdarus zinās:)

I

J janis 14.10.2011

Interesanti ļaudis, ja tas, ko raksti, ir taisnība. Padalies pieredzē arī citās instancēs par šo firmu.

E Elīna 14.10.2011

Nu, ja vien tev ir laiks un patikšana, vari atdarīt inteliģentā veidā. Kā-to pati izdomāsi

I Ieva 14.10.2011

Bet ko tie ārzemju partneri teica par šo joku, nepaprasīji? Vispar jau Latvijas darba aģentūras ir parazīti ar retiem izņēmumiem. Meklē caur paziņām.

I Inna 14.10.2011

Jau atradu! Citā valstī gan.
/Parazīti ((DDDD Vai nu tik traki ir! Es teiktu-prātā jukušie gan gadās:)

J JuanRotini 14.10.2011

[slēpt]@ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ [slēpt]@ @ @ [slēpt]@ @ @ @ @ @ @ @ @

I Inna 15.10.2011

Potenciālie firmiņas klienti var 3 reiz minēt, vai iepriekšējo komentāru rakstījuši neitrāli lasītāji vai tomēr Nortrades pajoliņi.

D Daiga 19.10.2011

vienreiz biju pie vinjiem. tas evijas viirs (aizmirsu vaardu) ir taads jokains, -ar netiiru dzemperi ierodas uz darba intervijuun nepieklaajiigi runaa. kaarteejais uzmeteeju kantoris, jo neviena atsauksmes nav, ka kaads tieshaam buutu aizbraucis uz aarzemeem un nopelniijis.punkts.

N natalijaj 09.03.2012

mani arī uzmeta, tieši tā pat ka teksta autoru, velti tērēju laiku intervijai un tādas dusmas uzsit par to visu.
teica, ka darbs ir rokā, tikai jāapzvana manas iepriekšējās darba vietas, pat lūdza numurus, interesanti, kurš tur īpaši atcerās pēc tik ilga laika, kā es strādāju, jā katru dienu mainās darbinieki kā zeķes, un esmu 100%pārliecināta, kā iepriekšējie darba devēji neko sliktu nevarēja par mani pateikt.
Varu derēt, tā ir tikai aizbildināšanās(par rekomendācijām), nodarbojās viņi pavisam ar kaut ko citu, ne ar darbā iekārtošanu...

J JanisP 10.04.2012

Nortrade reklāmu izlasiju cv.lv. Biju uz interviju, utt. Plnīgs sviests. Netērejiet laiku ar šo firmu.

L laime 10.04.2012

Padalísies, Jáni, ká tur bija, ko sasolíja?

- -Anna- 20.02.2013

Caur šo firmu strādāju Norvēģijā pirms četriem gadiem, un arī pagājušajā vasarā. Esmu ļoti priecīga, ka varēju braukt strādāt, kaut naudas nemaz nebija, ceļš tika apmaksāts un arī dzīvošana. Nezinu kā ir citās darba iekārtošanas firmās, bet te par darbinieku interesējās un rūpējās. To visu rakstu, jo nevaru noskatīties no malas, ka tā var rakstīt par man zināmiem cilvēkiem! Cik saprotu viņi vispirms paši iepazīst Norvēģu darba devējus, un tad sūta darbiniekus! Arī alga vienmēr bija laikā samaksāta! Tā kā katram mums ir sava pieredze ar ko dalīties, es varu pateikt tikai to labāko!

F Feldmans 22.03.2013

Natalija, sakiet, lūdzu, ar ko Edgars Rupeiks no Nortrade nodarbojas, ja ne ar darbā iekārtošanu? Kādu darbu Jums solīja?

Lai arī pašlaik viņi uzsākuši reklāmas kampaņu ar vilinošiem piedāvājumiem, mums nav ticamības Edgara solījumiem iekārtot darbā Norvēģijas viesnīcā.

D dagnijaL 10.06.2013

Nezinu, kā notiek darba iekārtošana ārzemēs, bet par iekārtošanu darbā LV gan ir kas sakāms. Ieteiktu netērēt savu laiku ar tāda tipa firmām(starpniekiem).
Kādu laiku atpakaļ biju Nortrade uz interviju.Viss notika līdzīgi kā ar teksta autoru un Natalijaj, uzaicināja uz interviju, ļoti daudz prašņāja, jāsaka arī, ne pa tēmai.Beigās pateica, ka viss ir kārtībā, labas iespējas tikt šajā darbā, jo ir pieredze utt, tikai nepieciešams kāds numurs no iepriekšējās darba vietas, tājā mirklī apstulbu, bet par laimi bija saglabāts nr., iedevu to viņam. Tā intervija arī beidzās, pateica, ka man zvanīs, ja viss būs kārtībā. Protams, tā arī nepiezvanīja. Labi aizmirsu šo incidentu un tā.
Pēc kāda laika pašam uzņemumam pārādījās vakance, tikai nedaudz augstākā amatā.Labi, joka pēc nolēmu paprovēt pieteikties, tā teikt, pa taisno, kaut gan pieredzes dažu pienākumu veikšanā man nebija.Un ko domājiet, uzaicināja uz interviju, uzdeva normālus jautājumus un aicināja strādāt.
Tāpēc ieteikums netērēt laiku!Sūtiet savus CV pa taino uz uzņēmumiem!
Ja nu vienīgi patīk staigāt pa intervijām un meklēt pieredzi priekš intervijām ar nopietniem uzņēmumiem, nopietniem amatiem, tad šīs starpnieku firmas ir laba pieredze, jo uzdod daudz jautājumus, pat tādus, kurus nevar prognozēt vai tiem sagatavoties.
Vēl aizmirsu piebilst, ja piesakāties kādā darbā caur Nortrade, tad līgums tiek slēgts ar pašu Notrade un alga Jums ir mazāka nekā tājā uzņēmumā, kur plānojat strādāt(vismaz agrāk tā bija, tagad nezinu).