www.sudzibas.lv Northouse SIA Nemaksā par padarīto darbu.

Northouse SIA - Nemaksā par padarīto darbu.

Solīts makā nekrīt! Šī uzņēmuma vadītājs uzskata, ka par viņa uzņēmumam sniegtajiem pakalpojumiem nav jānorēķinās. Samaksa tiek solīta vienmēr nākamajā dienā, bet "tā diena" vēl nav pienākusi. Cik saprotu, neesmu vienīgā, ar kuru nav veikti norēķini.
Tā kā, ja nevēlaties ziedot savu dārgo laiku, tad iesaku nesadarboties ar šo uzņēmumu.

R

O OstapsBenders 11.05.2019

"tu neesi vienīgā..."
Varbūt arī darba līguma nav?

Life_is_life 11.05.2019

Ipasnieku Vards Uzvards?

R Raivis bo 12.05.2019

Juris Meijers

N nav20192 13.05.2019

P PavelReal 28.06.2019

если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит

J JM Houses Support 15.03.2020

Cien.Sūdzības ievietotājs/a uz kāda tiesiska dokumenta pamata kas apliecinātu augstāk minēto ir ievietota šī sūdzība..

J Juris Čuriks 10.05.2020

Jurīti, iepazinies ar copy - paste ? Visur vienu komentāru iespraud, labak alimentus maksātu savai ex sievai.

J Juris Čuriks 10.05.2020

Northouse SIA / SIA JMHOUSES - Juris Meijers - krapnieks un afērists, klāt neiet un nebakstīt! Pretīga iestāde ar vel pretīgākiem cilvēkiem.

J JM Houses Support 10.05.2020

Lavdien cienītais J.Č..lūdzu pretrunīgus komentārus paturam pie sevis..tas ko es maksāju vai nemaksāju skar tikai mani un manu ex sievu..un es esmu atbildīgs par to..lai paskaidrotu kapēc ir izveidojusies tāda situācija paprasīs pietiekami daudz laika..bet taisnību kā tādu tu šeit neatradīsi..jo viņas te nau..es domāju ka pareizāk būtu necilāt šādus jautājums vismaz ne šāda veida lapā..un skatīties, pievērsties vairāk savām dzīves problēmām nevis bakstīt citus par šādiem jautājumiem..turklāt J.Č. ir pievienojis Juris Meijers krāpnieks..vai tev ir kādi fakti ko tu vari dokumentāli apstiprināt..klāt var iet un arī strādāt var..Pretīga iestāde..lūdzu konkrētus faktus..ja nē iespējams pretīga iestāde ar vēl pretīgākiem cilvēkiem ir tava iestāde..bet tas arī nau fakts..

J Jurchello mairchello 14.05.2020

Dārgumiņ, iztiksi bez dokumentāliem apstiprinājumiem, nāksies tev vien sadzīvot ar domu un citu viedokli.

Klāt jau var iet un strādāt, bet vai tu spēsi maksāt? Diez vai, ņemot vērā alimentu nemaksāšanu un pat ar nabaga traktoristu nevari norēķināties, jo redziet konkrēts darba apraksts nav iesniegts, smieklīgi, nu sauksim to par 'taupību' - smieklīgi.

J JM Houses Support 14.05.2020

Cien, Jurchello mairchello, kapēc neiztiksim..paturi un sadzīvo ar savu viedokli un pasmejies..pie reizes varēsi atcerēties bērnudārza laikus..par maksāšanu, tas atkarīgs no tā vai spēsim vienoties..ja vienosimies kapēc neizpildīt.. Jurchello mairchello kā tu vari spriest par to..tu klāt stavēji..par taupību nesmejies gan..nopietna lieta..

J Juris Mējrs 07.09.2020

Cien Juri Meijer /JM Houses, par ko tu vispār runā, vai tu esi līmi saostījies vai sadzēries uz vakaru?

Savu viedokli es obligāti nepaturēšu pie sevis un kaitināšu klaunus, ja tev nepatīk, tu jau vari nelasīt un neatbildēt. Tu jau pats kā mazais pavedies un kluksti kā tirgus tante, smieklīgas, provinciālas atrunas katrā komentā.

Nu par taupību, Tev taisnība, kam gan ne ja tev zināt labāk kā naudu no cilvēkiem izmānīt.

PS tava EX vēljoprojām alimentus nav saņēmusi, kā īsts vīrs- kā plāno risināt šo problēmu?