www.sudzibas.lv JM Houses Krāpj darbiniekus

AtrisinātaNorthouse SIA /JM Houses SIA - Krāpj darbiniekus

Uzņēmums Jura Meijera personā darbiniekus nodarbina bez darba līguma. To neizsniedz uz rokas, pat pēc vairākkārtīgiem atgādinājumiem. Juris meijers, uzsakot darbiniekam darbu, vēlas, lai darbinieks paraksta atlūguma iesniegumu nevis uzteikumu. Kompensācija par uzteikumu pilnā apmērā nav izmaksāta kopš janvāra. Vienmēr tiek solīta uz rītdienu, bet tā arī nepienāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dusmīgs Darbinieks 23.05.2019

Kompensācija izmaksāta pilnā apmērā piecu mēnešu laikā, katru nedēļu atgādinot no manas puses, ka firmai ir šādas saistības, kas ir jānokārto. Kompensācija izmaksāta pa mazām daļām, kas, protams, ir nejēdzīgi, maigi sakot.
Tāpēc, neceļu neslavu, bet izsaku savas domas, kas demokrātiskā valstī ir ļauts katram - stāties darba attiecībās ar šīs firmas paveidiem, kurus vada attiecīgā persona - NEiesku! Kā jau minēts vienā citā sūdzībā - solīts makā nekrīt! Un tā var būt Tava alga, kompensācija, līgums utt.

E Esi uzmanigs. 22.05.2019

Juri Churi, tev kauna nemaz nav.

P PavelReal 28.06.2019

если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит