www.sudzibas.lv Nordeka Šofera attieksme

Nordeka - Šofera attieksme

Autobusa maršruts Kalnciems Rīga.
Šodien 13.01.2020 16: 09 autobusa pietura kaģi šoferis pabrauca garām pieturai un pieturēja pēdējā brīdī. Iekāpjot autobusā bija jāklausās uzbraucieni, kā piemēram, nākamreiz varbūt nostājies aiz pieturas lai vispār neredz! Nordeku izmantoju bieži kā pārvietošanās līdzekli, bet problēmas vienmēr ir šajā maršrutā. Autobusa šoferi ir neapmierināti, ja darbs neapmierina tad es uzskatu ka ir jāmeklē cits darbs. Ceru ka šī lieta tiks risināta. Paldies. Šofera vārds diemžēl netiek nekur manīts autobusā.

13.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

_ _Barons_ 13.01.2020

Laimīgo jauno desmitgadi!

Reku bezmaksas Validols visiem :) ???

BondsBonds 13.01.2020

Protams, tu šo sarunu nesāki neadekvāti? Jau iekāpi un tev pār galvu bira dažādas negācijas!?

L Linda_J 13.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību u.c..

E Einuks 14.01.2020

Jā, datu aizsardzība laba lieta. Tāpēc arī Lindiņa neredzēja šofera vārdu nekur. Nedo` Dies` vēl pēc vārda uzmeklēs Facebook un sāks rakstīt neķītras vēstulītes. Kam tas ir vajadzīgs?

E Einuks 14.01.2020

Ja jau Lindiņa būtu tik redzama, tad neviens nekur garām nepabrauktu. Pate noteikti biji kaut kur noslēpusies.

F Fakts1 14.01.2020

Ir gadījies, ka nordeka šoferis iekasē naudu par bagāžu(nekur civilizētā pasaulē tas netiek darīts), bet kases čeku neizsniedz. Tātad naudu piesedz sev.

M MaPet 15.01.2020

Saprotu, ka maršrutā Rīga-Ogre ir oficiālās pieturas un citās pieturās šoferim nav pienākuma apstāties. Bet... Kā lai cilvēki vakarā pēc darba normāli tiek mājās? Reiss 14.01.2020., pulkst. 20.00 no Rīgas SAO neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā. Pieturā stavēja 2 cilvēki un signalīzēja šoferim lai viņš apstājas, bet autobuss pārbrauca garam. Saprotu, ka tagad ir ziema, tumšs laiks un vār būt šoferis mums neredzēja! Tad, šoferi, lūdzām Jūs Rīgas pilsētas teritorijā braukt pa joslu ar atzīme A (Autobuss josla)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes