www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Jūsu nordekas šoferu attieksme ir vienkārši briesmīga, ja neesi blondīne tad labāk autobusā nekāp, jo visa uzmanība tiek pievērsta tikai blondīnēm. It sevišķi reisā alūksne - rēzekne. Ja neesi blondīne uz šoferīšu labvēlību nav ko cerēt. Vai tiešām šoferu pienākums ir pievērst uzmanību tikai blondīnēm, ignorējot pārējās pasažieres?

Ar cieņu, Ausma

Kolta 12.05.2018

Laikam laiks mainīt matu krāsu.

Interesantas lietas! Vispār jau autobuss ir satiksmes līdzeklis, nevis iepazīšanās klubiņš!

M mazā53 13.05.2018

Blondīnes jau ir seksuāli pievilcīgākas, tā tas ir bijis un būs, un šoferītis tak ar nav no koka, kas tad tur slikts , vai tad tāpēc autobuss galapunktā nepienāca?

K Kolēģis122 13.05.2018

Vai tad Jūs šoferis iesēdināja bagāžas nodalījumā? Vai tad Jūs ar visiem vīriešiem koķetējat...?

donna b 13.05.2018

LOL. Ausma, Jums ar privato dzivi viss kartibaa? Vai cik Jums gadu? Jo nu tiesam vairs NAV par ko sudzeties.

M mazā53 13.05.2018

piektdien šoferis mani pat nepasveicināja bet ar to blondīni visu ceļu koķetēja, tātad ja neesi blondīne šoferis Tev pat virsū neskatās.

Vladimirs Ļеņins 13.05.2018

Pasaki šoferim, ka prătā esi blondīne.

C critical thinker 13.05.2018

hmm, kas slēpjas aiz šoferīšu 'labvēlība"?

M mazā53 14.05.2018

To arī nozīmē, pasmaida, paķiķina, actiņas uzstellē un brauc bez biļetes.

V Vāverīte18 14.05.2018

Šoferīti gadījumā nesauca Jānis?

M mazā53 15.05.2018

Tas konkrēti bi reiss Rēzekne Alūksne caur Balviem 11.05.2018. Šoferim nebija vārda uzlīmes, bet to jau var noskaidrot Nordekā pēc reisa, vidējos gados tumšiem matiem, diezgan korpulents vīrietis.

M Mistify 16.05.2018

Man bi Jūsu problēmas.

V Vladimir Nekrasov 28.08.2018

Neozidanno slomalsja avtomobil .Bil vinuzden vospolzovatsa avtobusom 7249 iz Nereta . Davno ne polzovalsa avtobusom . Bil prijatno udivlen . Na ostanovku v Klivi avtobus pribil po raspisaniju .Voditel bil vezliv i oprjaten .V salone chisto i oprjatno . Plus rabotajusij kondicioner . Poezdka do Rigi prosla komfortno . V Rige na avtovokzale podumal - Vot eto Evropejskij uroven ! Bolshoe spasibo NORDEKA . S uvazeniem V. Nekrasov 28 08 2018