www.sudzibas.lv Nordeka Pasažieru nepaņemšana

Nordeka - Pasažieru nepaņemšana

Katru rītu braucu uz skolu ar Nordekas autobusu no Auces uz Jelgavu. Bieži vien redzēju, ka 2 šoferi, kuri brauc ātrāk, aizbrauc garām pieturām, kurās cilvēki gaida autobusu lai tiktu uz galvaspilsētu vai, tāpat kā es, uz skolu. Pirms gada šoferi tā nedarīja, bet tagad... Šoferis zin, ka konkrētie cilvēki agrāk vienmēr brauc ar to autobusu, bet neaptur. Tā kā viņi brauc ātrāk nekā citi šoferi, tad nav vēl paspēts aiziet uz pieturu, kad viņi pabrauc garām, lai gan no pieturas esi 10m attālumā un pamāj ar roku lai apstājas.
Noteikti nedabūs Bez Tabu uzlīmīti, ka ir "savā vietā", jo redzams, ka viņi izjūt nicinājumu pret pasažieriem.

B Baņkieris 04.01.2009

Man arī ir nicinājums pret pasažieriem! Es ir gatavs apšaut viņus! Lielākas cūkas, kā mūsu pasažieri es neesmu redzējis! Un uzsākt kaut kādu paziņojumu ar vārdiem "cienījamie pasažieri..." man mēle neceļas!!!
CŪKAS!

A aucesiemiitniex 01.03.2010

tad luudzu, izmanto vilcienu...

N niknais123 27.12.2015

Nordeka šoferis vienkārši ignorē bariņu cilvēku, kas stāv pieturā un gaida autobusu. Rodas iespaids, ka kompānija ir ieinteresēta dzenāt pustukšus autobusus, nevis uzņemt 4 cilvēkus. Jā, Keramikas pietura nav maršruta pietura, bet visas citas dienas autobuss apstājas un pasažierus uzņem, izņemot svētdienas. Laikam svētdienas ir īpašas dienas, jo tā nav pirmā reize, kad šoferis ignorējot sabiedriskā transporta joslu augstprātīgi pa vidējo braukšanas joslu aizbrauc garām 4 cilvēkiem, kas pieturā celdami rokas un stādinot autobusu jau kuro reizi paliek muļķu lomā.
27. decembrī maršrutā Rīga - Ogre ar atiešanas laiku 12:55 no Rīgas SAO autobusa šoferis neapstājās un pieturā Keramika neuzņem 4 pasažierus. Visas citas dienas autobusi apstājas. Cilvēki pērk biļeti kā no Rīgas par pilnu cenu. Bet tikai svētdienās Nordeka šoferis augstprātīgi neapstājas labi redzot, ka cilvēki autobusu stādina un aizbrauc pustukšs.
Domāju, ka tas nav pieņemami, tāda šoferu attieksme nav pieņemama un pieļaujama!!!