Nocton Ltd farm - jautajums

Mekleju cilvekus kuri stradajusi Anglija uz puku laukiem Nocton farm. Vai ir ispeja janvara menesi kaut ko nopelnit. Vai patiesam taja ferma ir st ingra cilveku atlase? Kada fermera attieksme pret iebraukusiem? Vai ir izdevigi braukt uz turieni uz 2 menesiem? Cik daudz cilveku tur strada sezonas sakuma? Vai ir karut kadas pretenzijas par GP Recruitment darbiem? Paldies visiem atbildem.

O osis 27.11.2009

GP Recruitment, tikai ne caur šiem !!!Arī sūdzībās ir jau daudz pieminēts.

M MansDarbs 27.11.2009

mīļie cilvēki, vai tiešām esat totālie idioti? padomājat loģiski, ka visā eiropā sezonu darbi beigušies, nu kurš mūsu platuma grādos ziemā apkopj puķu laukus, ievāc ražu vai lasa mandarīnus? tiešām jāsāk lamāties par cilvēku prāta spējām? Marina, nu kauns par Jūsu saprāta spējām:))), atvaino, bet te pat kaķiem jāsmejas

. .. 27.11.2009

Nekāda gadījuma neiesaku braukt. es tur biju 5 gadus atpakaļ, bet domāju nekas nav mainījies. Pats saimnieks (Paul) ir tiešām crazy. naudu maksā, bet daudz nekā nesanāk. īpaši ziemā. dzīvošanai, tiesa, labi apstakļi, bet darbam...
attieksme man negāja pie sirds, jo varēju atnākt darbā 7 no rīta, un dzirdēt ka šodien es neesmu vajadzīga. neka laba atmiņā man, tiešām, nepalika. bet jādomā pašam!

Z zita 11.02.2010

Sveiki, biju Nocton pagjuso vasaru 2009 gada un rudeni, darbs tiesaam tur ir labaks ziema neka vasara, tur pat cilveku ir mazak vasara un strada leilako dalju poli un cilveki no latvijas, bet ziema ir ari rumani un bulgari . par attieksmi, ja ta ir, ka var atnakt agri no rita uz darbu un pasaka ka neesi vajadziigs sodien, tavu viedokli vispar neverte, un saimnieks Pol Clark neciesh ja neruna angliski vai vismaz nesaprot, bljausana ir riktiiga, kaut gan stajoties darba nav nepieciesams to zinat, supervaizeri gan ir jauki . maksa gan nav leila, mees varejam par menesi dabuut 400 marcinju, citreiz bija vairaak, tas ta teikt, ka paveiksies, dzivosanas apstakli labi, blakus ir pilseta loti skaista, kura tiesham ir palikusi atminja !

Z zālīte 24.10.2010

Es pāris dienas atpakaļ atgriezos no fermas, ja vajadze'tu atgrieztos atkal, darbs nav viegls, bet mēs latvieši sevi visi kopā parādījām no labās puses un mūs cienīja, jo pat pagarināja līgumu vēl uz pieciem mēnešiem.

č čiepa 10.12.2010

Sveiki...Vēl tagad strādāju šeit nav viegli, bet darbs ir izdarāms ar algu esmu apmierināta un Klark bļaušanu var paciest tas kaulus nelauž...Supervaizeri ir jautri un patīkami cilvēki...Esmu apmierināta, jo mēs Latvieši esam strādīga tauta :)

D Dina 10.12.2010

GP Recruitment solītās algas krasi atšķiras no patiesības, arī sadzīves apstākļi. Tajā birojā māk skaisti runāt, bet pēctam neparko neatbild-sacīs pati vainīga utt. Tas ir baigais čakarētāju kantoris...

T talis 14.02.2011

Nezinu ko jus te visi cikstat, viena no labakajam fermam kur esu bijis, dzives apstakli super labakus uk diez vai atradisiet, darbs ari ir ok, clark pie pakalas, nekad neuztveru nopietni, stradaju 3gadus un ir ok.

M Marija 16.07.2011

Tali, cik ilgi jeb lidz kuram datumam, gadam stradaji Noctona?Es gan tadu ka tevi nemaniju.viriesi parsvara tikai uz traktoriem vasara vai ziema ieksa kaut ko palidzeja (maz viriesu).Bet nu par Klarka blausanu man ari bija pofig.Kadreiz pati devu preti.ta ka biju loti laba stradniece(nevilku stundas, padaritais bija uz izcili), man diez ko neuzdrosinajas baigi vekset virsu vai pateikt day off vai brauc uz lv.Apstakli labi, nevareju sudzeties.patika.Butu vel eksistejusi si ferma, vel tagad brauktu.

L Laura 23.10.2011

Marija, ko jūs domājat ar "Butu vel eksistejusi si ferma, vel tagad brauktu.", fermas vairs nav?!