Nils Valainis - Auto noma

Auto noma!Es vēlējos nomāt auto uz pāris nedēļām vasaras sezonā,un nodomāju ka atradīšu ko labu www.ss.lv . Atradu labu variantu tieši šo sludinājumu un nodomāju ka vajag painteresēties, ka šis auto vel ir pieejams. Pēc pāris dienām saņēmu atbildi ,kurā precizēju jautājumus par tieši nomājamo auto un par to kādi ir noteikumi. Nomājamā auto gads atšķīrās, ar to ko saņēmu e-pasta,un kas ir sludinājumā, nodomāju ka tas ir sīkums ,un tieši tā pat ir ar motora tilpumu ,vai nu 1.9 vai 2.5 kā loze tiks,vai arī kura būs brīva ;/Lai rezervētu auto vajadzēja iemaksāt drošības naudu 150 euro apmērā. Nolēmu to noīrēt jau 3 mēnešus pirms. Lai nav jāmeklē pedējā brīdī.Bet iznāca tā ka pēc 2 nedēļām, mans lidojums tika atcelts neparedzētu iemeslu dēļ un līdz ar to atcēlu auto īri.Uzreiz sazinājos ar auto nomnieku,kuram paziņoju par auto atcelšanu , pēc 5 dienām atbildi nesaņēmu , tad arī uzrakstīju vēlreiz, un atbilde saņēmu vel pēc 2 dienām. Atbildē bija rakstīts , ka varu saņemt naudu tikai 50 % apmērā ,(jo tas rada zaudējumus firmai )nezinu pat kādus?,vai arī pārcelt . Nolēmu atcelt bet piebildu ka būtu adekvāti saņemt vismaz 80% no savas naudas, jo atcēlu 2,5 mēnešus iepriekš, kas ir liels laika sprīdis.(~ 2 ned.) nesaņēmu nekādu atbildi, līdz sāku zvanīt un teikt ka man ir vajadzīga mana nauda, man piepilda ka to atrisinās nakošajā dienā. Nākošajā dienā mēgināju , sazvanīt vēlreiz, jo naudu nebiju saņēmis, līdz ar ko man necēla klausuli bet pēc pāris minūtēm atsūtīja tikai 90 euro no manas naudas. Grūti mūsdienās ir uzticēties cilvēkiem.

V VladIat 08.05.2015

Es pakalju slauku ar zeltu

R ri4y 08.05.2015

Tāpēc ir domāta drošības nauda tādiem gadījumiem, ja atceļ nomu, tev paveicās ka atgrieza 90 EUR, pēc likuma viņi drīkstēja tev neatgriezt naudu vispār.

M mimo 08.05.2015

Noteikumi.Там всё и оговорено. Согласна с последним комментарием.Действительно повезло.