www.sudzibas.lv Nils Matrozis Rīgas amatniecības vidusskolas kopmītnes

Nils Matrozis - Rīgas amatniecības vidusskolas kopmītnes

Uzmanību visiem celtniekiem! Nekādā gadījumā nestrādājiet pie šī cilvēka. Strādājot Rīgas amatniecības vidusskolas kopmītnē. Viņš nevar samaksāt solīto darba samaksu.
Viņš ir arī Jūrmalas pašvaldības policijas darbinieks.

Z

G gralis 31.05.2014

Šobrīd šis "cilvēks" ir Engures novada pašvaldības policists, augstprātīgs, lecīgs, agresīvs un, ar likumu atļauto, varu izmantot gribošs.
Ir nepatīkami sastapties ar šo cilvēku.

A Aļģirts Voiceks 09.10.2014

Pilnībā piekrītu, un varu apgalvot augstākminēto!
šis cilvēks ir īsta sabiedrības pabira ar mazvērtības kompleksiem, kururs kompensē ar savu amatu.
Ar prāta un intelekta spējām nekad nav izcēlies :))
Braukā arī, kā jau ments ar sarkanu pasātuar angļu numuriem jau kuro gadu, tas nekas, ka 3mēn laikā jāreģistrē tādas mašīnas..
Ments..
Bet nekas, ilgi tādi nedzīvo:))
Pats esmu redzējis, kā fiziski iespaido skolēnus no Jaundubultu vsk., tāpat ir centies seksuāli izmantot sievietes, iespējams ka ir cietušas.
Nedod dievs šitam kroplim man ceļu pāriet...
Kā zeme tādus kretīnus nes????

M mundeo 27.03.2017

Pilnīgi piekrītu visam augstāk minētajam. Vai tiešām Vancāna kungs kas ir tagad viņa kolēģis un izbijis Tukuma CP policists to neredz un nedzird ! ? Strādā ar dādiem kropļiem Engures pašvaldības policijā ?