Nikni suni bez uzpurniem un kaklasiksnam - Briesmas

Sudzos par to, ka daudzkur loti biezi saimnieki palaiz sunus bez uzpurniem un jelkadam saitem. Pat tadus dzivniekus, kuri rej uz cilvekiem, skrien klat, pat ir tacu pietiekosi daudz cilveku sakosti, ari tv pat to ir radits. Nav ko brinities, ka nav kasd nes pastu, utt. Kurs grib, lai vinu sakoz? Starp citu, ja suni nenoker un nevar dabut roka, tad japotejaS PRET TRAKUMA SERGU, DAUDZAS SPRICES. Ar klainojosi suni loti daudz manami. Liekas sikums, kad iekodis pasiem sudzibu lasitajiem, nebus ne parazitu, ne slikto skolu, bus lielakas problemas.

I

Z Zirgs 09.01.2009

bet zirgus nevajag ēst, jo viņi ātri skrien.

Z Zirgs 11.01.2009

Zirgi arī medz būt bez uzpurņa un nikni!

Mamma 11.01.2009

zirgam garlaicigi, iemaukti pazudusi un cilveki rej skalak par suniem, bet pret trakumsergu negrib vakcineties.

Z Zirgs 12.01.2009

Nu jā!...

Z Zirgs 12.01.2009

Tagas man ir auksti!

Mamma 12.01.2009

iesac jaunu temu- cilveki nesaprot zirgus.

K Kaķis 12.01.2009

Mjau, man ir labi saimnieki, kas mani ļoti mīl.Par to es viņiem nekožu.

K Kaķis 12.01.2009

Mjau, vai jums patīk kaķi?

Es piemēram mīlu kaķus.

S Suns 12.01.2009

Vau vau, ko te kaķi dara? vau vau..

Mamma 13.01.2009

es par sunjiem, labiem sunjiem, sargsunjiem un miiljsunjiem, un kauns tiem kas nemiil braaljus mazaakos.

T Tu 13.01.2009

Man arī ir mājās suns un viņš nevienam nekož.

K Kiaspars 13.01.2009

Man mājās ir 1suns un 3kaķi un visi dzīvo draudzīgi!

č čūska 13.01.2009

Man garso ļoti pelītes un suņa gaļa. ŠŠŠŠŠŠŠšššssssss., ., ...

č čūska 13.01.2009

bet tagad vis paliek tik dārgi kato nevar izbaudīt.ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠššššššššssssss., ., .., ., .ss.s.s, .

K Kiaspars 13.01.2009

Čūska, ej gulēt! Savādāk nosalsi.

M martins 17.01.2010

Dzivoju valkas raj smiltenes pag jauneli. Es katru dienu staigaju ar kajam uz altobusa pieturu. Man iznak gandriz iet caur majas pagalmu. Kur atrodas nikns suns kurs metas virsu. Esmu runajis ar saimnieci suna bet vinai ir vis vienalga. Ko darit talak. Sovakar es vinaij pazvaniju un teicu laij vina vinu piesien. Vina tikaij pasmaidija man dzirdot. Vaij tiesam jagaida ka suns iekodis un tikaij tad vares kautko darit talak.

H Harmonija 17.01.2010

Kamēr suns neko nedara tev nav pamata celt nekādas sūdzības, it īpaši, ja tu ej cauri sveša cilvēka īpašumam.Ja suns tevi tajā sakodīs varēsi skriet uz kādām tiesām gribi un neko nepanāksi, jo suns bija savā īpašumā, kur tam ir visas tiesības tev kost.Ej tak apkārt tam pagalmam!
Es savu suni arī nesietu tikai tāpēc, ka kaut kāda tur autobusa gaidītāja velkas cauri manam pagalmam katru dienu.