www.sudzibas.lv Nextmom Iespējam krāpšana, ĻOTI slikts serviss

AtrisinātaSIA Nextmom Ltd. - Iespējam krāpšana, ĻOTI slikts serviss

Nekad mūžā neiepērkaties šajā internetveikalā, ja Jums ir svarīgs sava maciņa saturs un arī bērna labklājība! Tikai izrādot pašu iniciatīvu ar viņiem sazināties, varat uzzināt, ka nedēļu gaidot preci, tā nemaz nav izsūtīta vai arī nemaz nav šīs preces. Naudu atgūt nereāli. Tika šajā uzņēmumā ieguldīta diezgan liela naudas summa, kuru laikam nekad neatgūšu. Sīkāk situāciju neizklāstīšu, jo tieši līdzīgi ir kā RaJa2802 sūdzības aprakstā.
Ar šo krāpnieku kantori noteikti tuvākajā laikā pastrādās un PTAC un Valsts policija.

Papildināts Liepiņš919 10.03.2017

P.s. Atvainojos par drukas kļūdu virsrakstā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liepiņš919 13.03.2017

Pēc sūdzības pievienošanas (10.03.), nākamajā dienā tika atgriezta nauda par neizsūtīto preci, un piegādātas preces tuvākajā darbadienā (13.03.), kuru bija iespējams atsūtīt!

N nextmom.lv Pārstāvja atbilde 10.03.2017

Labdien.

Ārkārtīgi atvainojos par nekvalitatīvi saņemto servisu. Vai Jūs varētu, lūdzu, atsūtīt savu pirkuma numuru, lai varam noskaidrot kur radusies problēma ?

Ar cieņu,
Nextmom.lv

N nextmom.lv Pārstāvja atbilde 10.03.2017

Labdien, Liepiņa kungs,

Ļoti atvainojamies par sākotnēji nesavlaicīgo informāciju attiecībā uz Jūsu kundzes pirkumu, tomēr vēlētos uzsvērt, ka pēc pirmajiem pārpratumiem, turpmāk mūsu menedžeris operatīvi atbildēja uz katru preces pasūtītājas informācijas pieprasījumu. Kad šo otrdien mūsu pārstāvis vienojās ar Jūsu kundzi, ka 1 no 3 iegādātajām precēm papildus gaidīt nevēlaties, grāmatvedībā tika iesniegts naudas atmaksas pieprasījums un šodien tas tika izpildīts. Kas attiecās uz 2 nosūtītajām precēm, tad to izsūtīšanas faktu varat pārbaudīt pēc kundzei sms veidā nosūtītā koda.

Ar cieņu,
Nextmom.lv

L Liepiņš919 10.03.2017

Sveiciens arī Jums, Nextmom.lv pārstāvi!
Kā Jūs domājat- ja prece būtu pasūtīta, lai tā tiktu dāvināta, vai pasūtījums būtu laicīgi izpildīts. Ir pagājušas 2 nedēļas no pasūtījuma izdarīšanas dienas! Bet no precēm nav ne miņas. Ar šādu klientu apkalpošanas praksi pirmo reizi saskaros.

L Liepiņš919 13.03.2017

Visu cieņu! Pēc sūdzības gan prece tika piegādāta, gan arī atgriezta nauda par neizsūtītajām precēm!