AtrisinātaNextmom.lv - Krāpšana

Gribēju atrisināt problēmu savstarpēji vienojoties, taču nekas neatliek kā sūdzēties! Uz e-pastiem man neatbild, viens numurs neatbild, otrs pēkšńi neeksistē!
Tātad: 27.martā pasūtīju grūtnieču naktskreklu no Lietuvas, apmaksāju rēkinu, nesańemot nekādu apstiprinājumu par naudas sanemšanu/nesanemšanu, info par preces piegādes laiku zvanīju pati! Rolands (darbinieks) man pazinoja, ka prece būs piegādāta mājas lapā norādītā terminā, manā gadījumā 1 - 7 dienas. Pēc vairākām dienām zvanīju, jautāju kā ir ar pasūtījumu,man atbildēja, ka prece atvesta!
Rolands (darbinieks) teica, ka vakarā prece man tiks piegādāta (pieteicu piegādi plkstn.20.00), ap 19.35 man atnāk sms, lai apskatot savu e-pastu, piegādātāji esot sajaukuši kodus un no fabrikas atnāca cits naktskrekls! Apskatīju bildi, nodomāju, lai ved kas ir atnācis, jo jābrauc drīz uz Dzemdību namu!
Pēc plkstn.21.00 atbrauc Rolands, atved un atdod rokās iepakojumu, mājās to atverot pamanu pavisam citu modeli - ne to, kas bij atsūtīts e-pastā!
Tātad pasūtīju un samaksāju par vienu, piedāvāja kā variantu citu preci un atveda pavisam citu!
Zvanīju Rolandam, teicu kāpēc atveda citu, nevis piedāvāto preci. Uz ko sańēmu atbildi, ka vińš nav redzējis! Kas par meliem?! Nav redzējis, bet pats solīja un sūtīja e-pastā man citu naktskreklu!
Sarunas cełā solīja atvest citu kreklu, es atteicos un teicu, lai atgriež naudu! Vienojāmies, kā kompensācija atvestais krekls paliek pie manis un man pārakaita naudu!
Apmaksātais krekls maksā dārgāk nekā man atvestais, un kvalitāte nav labākā, pēc mazgāšanas mainīja formu. Rolands solīja, ka 3.aprīlī, pirmdien grāmatvede visu sakārtos!
Gaidīju, sūtiju e-pastus, man neviens neatbild, telefoni nestrādā!
Pirms iepirkties e-vidē, parasti centos lasīt atsauksmes, bet šoreiz neko nemeklēju un steigā veicu pirkumu, kā arī palāvos, ka jauno māmińu, bērnu preču tirgotājs būs godīgs!
Neticami, bet par šo nextmom.lv cilvēki sūdzās gadu gadiem,atstāj daudzas negatīvas atsauksmes, kā redzams, maldināšanas stils nemainīgs!
Loti žēl, ka tiek krāptas jaunās māminas, kuras maksā šim cilvēkam no Bērnu naudas! Tiek bojāti nervi, lai gan šajā laikā jādzīvo mierā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mammamiia 15.05.2018

Naudu man atskaitīja atpakal pilnā apmērā! Tagad pretenziju man nav.

Dainis 17.04.2018

Īsti atšķirību starp otro un trešo bildi neredzu, varbūt tikai krāsa košāka, tik vien tās bēdas? :D

M Mammamiia 17.04.2018

Atškirība uz aci varbūt nav tik liela - pukes tur, pukes šeit!
Atvestais apspīlēts, neatbilst izmēram, rada diskonfortu, citi krekli nepiegulēja un bij brīvas formas! Šim kvalitāte klibo, par šo naudu būtu nopirkusi sev piemērotu kreklu, nevis samierināties ar šo!

Tiem, kas pērk un pasūta pirmais brīdinājums jau ir atverot lapu http nevis https. (not secure, thank you, bye) Viss tālāk nemaz var neskatīties.
Palasam paši sadaļu "Par tehnisko drošību var liecināt:" http://www.ptac.gov.lv/lv/content/k-izv-l-ties-dro-u-i-veikalu

R Rembo69i 17.04.2018

Beidz murgot tenerife!