Nextmom.lv - krāpšana

Neiesaku nevienam iepirkties šajā veikalā!

Jau vairākas nedēļas gaidu savu pasūtīto preci, bet nekādas ziņas! No uzņēmuma tikai informācija, ka "rīt" būs jaunumi, bet pārsvarā zvani tiek ignorēti. Īsumā - prece nav piegādāta, nauda arī netiek atgriezta, plus vēl nekāda informācija netiek sniegta.

Uzņēmumam laikam nav svarīgi atrast jaunus klientus.

N nextmom.lv Pārstāvja atbilde 12.09.2016

Labdien!

Paldies par Jūsu izteikto viedokli, tomēr būtu vēlams to izklāstīt precīzi. Pirkuma apmaksu mēs saņēmām 25.augustā. Pie Jūsu pasūtītajām precēm ir atzīme, ka piegādāt tās varam 5 - 10 darba dienu laikā. Diemžēl, izpildīt Jūsu pasūtījumu varam tikai parīt, kas būtu 14.darba diena. Jūsu nevēlēšanās gaidīt ir saprotama, taču pieprasījumu par naudas atmaksu saņēmām tikai šodien. Pirms šāda pieprasījuma saņemšanas, naudiņas atmaksu mēs neveicam.

Veiksmīgu Jums šo dienu.

Ar cieņu,