Nextmom - Krāpšana

Veikals krāpjas , uzrāda ka prece ir pieejama un pieņem pasūtījumu , protams ka neko neizsuta, pēc gandrīz trīs nedēļu gaidīšanas un zvanīšanas uz veikalu šie izdomā pateikt ka manta nozudusi pastā, tad vēl divas nedēļas sola atgriezt naudu, nauda līdz šim brīdim nav atgriezta, pasūtījums tika apmaksāts 02.09 uz doto brīdi 02.10 , ne mantas ne naudas, neiesaku ar viņiem vispār sasieties

T Tong Po 02.10.2017

uzņēmumam ir nodokļu parādi: 3423.90 EUR uz 07.09.2017
Ja kāds kādu arī čakarē, tad čakarējamais pats to vien ir pelnījis! Tiešām vienalga, kam atdot savu naudu?
Es nekad nemaksātu naudu par preci avansā uzņēmumam, kurš nav spējīgs nomaksāt Valstij nodokļus! Un dzīvo ar parādiem gada garumā. Tas taču par kaut ko liecina, vai ne?

J Jānis 03.10.2017

90% ineta veikalu parāda, ka prece it kā ir noliktavā - bet realitātē ir kur poļu noliktavā. Tad pasaka, ka ir tāda bet no cita piegādātāja par lielākām naudiņām. Ineta veikalu ikdiena, Tāpēc es lai ietaupītu laiku un naudu aizeju nopērku vajadzīgo preci parastā veikalā. Dārgāk bet atkrīt liekas problēmas!