Nextmom - Krāpšana

Tiešām nekad šeit neko nepasūtiet!
Man situācija identiska kā pārējiem! Diemžēl pirms preces pasūtīšanas nebiju izlasijusi atsauksmes, nekas neliecināja par to, ka pretī varētu būt tāds melis un krāpnieks.
Pasūtīju preci, pēc dažām minutēm uz e-pastu jau bija atsūtīts rēkins. Gribēju pārliecināties, vai preci nevar sūtīt caur Omniva, pretī bija loti laipna atbilde, ka var un, lai norādu adresi. Norādīju adresi, pārskaitīju naudu, atlika gaidīt, bet pretī vairs nekādu atbilzu nebija, rakstīju pēc divām dienām atkal, kas īsti notiek ar manu preci un, kad izsūtīs, uz ko atbilde bija: " Prece šodien tiks izsūtīta." No rīta zvana šis pats nr. un saka, ka preci vakar diemžēl nevarēja izsūtīt, jo tā nemaz neatrodas noliktavā, bet jāgaida, kamēr no Siguldas divas dienas atnāks. Pat nelava man neko īsti pateikt, kad uzreiz jau piedāvāja atskaitīt naudu atpakal šīs dienas laikā. Piekritu, lai skaita, jo sapratu, ka preci tāpat nedabūšu. Pēc pus stundas pienāca sms: Sveiki. Naudas atmaksas orderis nupat tika iesniegts grāmatvedībā. 3-4 stundu laikā tas tiks izpildīts. Nextmom.lv
Protams, nekāda nauda manā kontā nav.
Uzrakstīju, ka tā tas viss nepaliks un es vērsīšos Bez Tabu.
Nesaprotu, kā tas cilvēks ar tādu sirdsapzinu var dzīvot un naktī mierīgi gulēt?! Atradis īsto auditoriju, kuru apkrāpt un tik daudzus gadus ar šādiem panemieniem darbojas un tā arī palicis nesodīts.

N nextmom.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2017

Labdien, Madara.

Ir ārkārtīgi bēdīgi lasīt tādus agresīvus un atklāti melīgus komentārus. Pasūtījuma apmaksu saņēmām šo pirmdien t.i. 10.jūlijā. Sākotnēji bija plānots precīti izsūtīt nākamajā dienā t.i. 11.jūlijā. Tā kā 11.jūlija vakarā konstatējām, ka izsūtīšanu būs iespējams realizēt tikai 13.datumā, 12.datumā zvanījām Jums un informējām par situāciju. Telefonsarunā saņēmām no Jums atteikumu un vienojāmies, ka atmaksājam naudiņu, kas tās pašas dienas pēcpusdienā tika arī izdarīts un papildus Jums tika nosūtīta maksājuma kopija. Tātad, kopumā bija pagājušas 2 darba dienas kopš pasūtījuma apmaksas, kad Jūsu jautājums tika atrisināts tā, kā Jūs vēlējāties.

Ar cieņu,
Nextmom.lv

M Madara! 14.07.2017

Beigās nauda tiešām tika pārskaitīta.