Nextmom - krapsana

Es pilnigi pievienojos visam rakstitajam, jo mana situacija ir identiska, pat tas, ka vini rikojas ir ka "copy" un "paste". Es savas preces pasutiju vel stavokli budama si gada 23.marta. Aprila sakuma sanemu atbildi, ka barosanas bluzites diemzel nav pieejamas, bet parejas preces es sanemsu, bluzites bus nakamaja pieveduma. tad nu apbrunojos ar pacietibu. Piegadi noradiju caur omniva pakomatu,tapec savu adresi nenoradiju pilnība . Sanemu iszinu no si pasha Rolanda, ka 12.04. preces tika izsutitas. Ta ka bernins piedzima 15.04, tad 19.04 jau rakstiju iszinu, ka neko neesmu sanemusi un ludzu izskaidrojumu, uz ko es naski sanemu atbildi "tudal sis jautajums tiks nokartots". Ta ka viena autore seit rakstija, tas "tudal"vilkas lidz 26.04., kad bija uzdots jautajums, vai es esot visu sanemusi. Protams, ka ne!Tad atkal atbilde bija, ka tudal rikojos. 27.04. atkal sekoja mana iszina, kas noticis ar pastu un kad tiks veikta naudas atmaksa par precem, kuras es tomer nedabushu. Man atnaca iszina, kas kartejo reizi baroja ar ceribam, ka man tiks atmaksata visa summa un preces, kad sanemsu, paliks davana. ka tad...pie tam es sanemu ari zvanu, ka vini esot izsutijusi pa pastu, tas jau nekas, ka man pilna adrese nebija noradita, tapec velejos sanemt caur omniva. Bet vini bija "izsutijusi" ka pasiem tik. 2.05. velreiz tiku informeta, ka parskaitijums tiks veikts. protams, nekads pasta uzaicinajums netika atsutits. Gaidiju...tad 12.05. sanemu brinumainu iszinu, lai atsutu iszina konta numuru, jo gramatvediba ir jasalidzina. Pirmo reizi kautkas tads! Aisutiju konta numuru. 16.05. atkal iszina, ka naudu parskaitis ceturtdien uz ko 25.05. es atbildeju, ka nauda nav inakusi un lai tas tiktu atrisinats pec iespejas atrak.Talak pargaju uz epastiem, jo manas pacietibas mers bija pilns. 30.05.uzrakstiju varen niku epastu ar bridinajumu, ka versisos pateretaju tiesibu aizsardzibas centra, ja sis jautajums netiks nokartots. atbilde atkal jau viss tiek novelts uz gramatvedi.
tad 30.maija sanemu vel sadu vestuli "Sveiki vēlreiz.Sazinājos ar grāmatvedi, kā izrādās mums ir bijušas zināmas problēmas ar valsts iestādi, kā rezultātā nav bijis iespējams veikt pārskaitījumus. Pagājušajā nedēļā viss ir ticis atrisināts un kuru katru dienu būs pārskaitījums. Sakarā ar šādu kavēšanos, Jums tiks izmaksāta arī materiāla kompensācija. Šodien pēcpusdienā nosūtīšu Jums vadības sagatavotu oficiālu vēstuli par pamatsummas un kompensācijas atmaksu."Protams, atkal neka, ne vestule, ne nauda...12.06.aizsutiju vel vienu nikno epastu, uz ko atbilde bija "Naudiņas atmaksa tiks veikta (arī kompensācija) šodien vai rīt. Arī vēstulīti palūgšu tùdaļ nosūtīt." Ta nu mers ir reali pilns, 22.06. bija pedejais epasts no manis,ka pieprasu, lai tas tiktu nokartots. Bet nu protams Jani, necereju, ka tani nedela kautkas bus, tacu nosolijos, ja pirmdien nebus reakcijas,versisos pateretaju tiesibu aizsardzibas centra. Sobrid esmu gatava iesniegt visus savus epastus, ka ari iszinas. Pie tam preces, kuras es pasutiju un kuras no Lietuvas nevar vairak dabut veljoprojam ir atrodamas majaslapa par superakcijas cenu! Ta ir maldinasana, tiesamvai nav kauna nirgaties par toposajam un esosajam maminam, zinot, ka si pateretaju grupa ir ipashi jutiga. Vai tiesam viniem ir vienalga par savu reputāciju? Es ari iepriekš nebiju iepazinusies ar atsauksmem interneta, uzgāju so firmu meklēdama google apgerbus barojošam maminam, ta ka pie mums si izvele ir loti maza. Man loti iepatikas apgrebi, ari cenas loti draudzīgas. Lai vai ka, es kopa iztereju 66.80 eur! Ta nav maza nauda, kaut ari tie butu 20 eur, runa ir par godīgumu un solijumu pildisanu. Seit vienkarsi ir barošana ar tuksiem solijumiem, paiet laiks un varbūt cer, ka liksies miera. Tacu es nevelos likties miera. Vel protams smieklīgi no vinu puses, ka pec mana pirma nikna epasta sekoja zvans no Rolanda, kurs saprot mani, ka man esot ne parak labas domas par vinu uznemumu, ka man busot ipasas atlaides un lai es nepardomaju velkautko pasutit. Ta ir pilnīga nirgasanas. Lai es vel kautko pasutitu no si kantora? Izskatas, ka ta vini prot pelnit naudu tiri labi uz maminu rekina. Nekad, nekad, nekad nepasutiet pat sikumus no si veikala. Ta ir visistaka krapsana! Es jau mineju, ka esmu lietas kursa par negatīvajam atsauksmem, ko pec tam esmu atradusi, bet viniem laikam vienalga. Nu mans mers ari ir pilns, tapec ari es pievienoju savu sudzibu.

G

Komentāri (2)

donna b 26.06.2017

Protams gramatvedis vienmer visur ir pie vainas! Un vel kada mistiska *valsts iestade*. Sodien naudu parskaitit ir 5 minusu jautajums, ja tikai si uznemuma krapnieks-ipasnieks tam piekrit. Bet kad negrib to darit, tada paradas 10 iemesli lai cilvekus maldinat. Pretigi.

N nextmom.lv Pārstāvja atbilde 26.06.2017

Labdien,

Atsūtiet, lūdzu, uz epastu [email protected] savu pirkuma Nr., lai šodien varam šo lietu atrisināt.

Paldies jau iepriekš.

Ar cieņu,
Nextmom.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes