www.sudzibas.lv New York Nails nekvalitatīvs pakalpojums

New York Nails - nekvalitatīvs pakalpojums

Klasiskais manikīrs ar gelish. Ļoti nekvalitatīvs pakalpojums- ienadži pēc pāris stundām sāka "spuroties", daži ir izskatās iekaisuši, sāp. Franču manikīrs katram nagam ir savādāk uzkrāsots. Laba reklāma nenozīmē kvalitāti, neuzķerieties, nesabojājiet savus nagus. Tagad mājas apstākļos būs jāārstē sabojātie ienadži! Ja es par pakalpojumu samaksāju, tad kāds pakalpojums sagaida tos, kuri to saņems dāvanā- dr.lv profila akcija.

J Jolanta 27.02.2012

Nu tas droši vien ir atkarīgs no meistara, jo man, piemēram, Gelish manikīru tajā pat vietā uztaisīja perfekti.

A altery 27.02.2012

Laimīgā, Tev paveicās! Tava meistare bija latviete? Paralēli manam manikīram, taisīja vēl vienu, man izskatījās, ka daudz prasmīgāk nekā man.

I irisa 28.02.2012

mīļās meitenes, nju ja arī gadās, ka nepatīk vai kas ne tā, nu taču neskrieniet prom bet tur pat sakiet meistarei kas patīk un kas nē.. jo visi ir cilvēki, mēs arī vēlamies augt un attīstīties darbā. un esam tur tikai priekš tā lai darītu, mācītos, apgūtu...un tas ir un paliek tikai darbs un visi ir cilvēki.. nu beidziet aiz muguras liet samazgas. pilnīgi interesee, kādu darbu dara šī rakstītāja, vai nekad nekļūdaties savā darbā? vai patīkami, ja kāds par jums skrietu un uzreiz rakstītu, nedodot jums otro iespēju.. esat vienkārši apbrīnojama..:)
starp citu mums ir 7 meistares.. un nolikt uzreiz visu salonu, nu tas manuprāt parāda arī jūsu līmeni :)
esat laipni gaidīta atpakaļ..ja kas :)

A altery 28.02.2012

nē, nē, paldies! Otru iespēju sabojāt sev nagus es nedošu. Tikko pati noņēmu jau nolupušo gelish, kurš man noturējās 4as dienas! paldies, par servisu!

A altery 29.02.2012

Jā un vēl, pirms kritizējiet mani, paskaidrojiet kā variet garantēt, ka Jūsu 7 meistari nav tik pat "meistarīgi" kā tas, kurš trāpījās man. Kur ir garantija, ka vēl kāds nesabojās sev rokas?
ja kas atpakaļ varat negaidīt, un Jūsu "laipni gaidīta atpakaļ" pēc mana līmeņa, prasmju un manis kā cilvēka novērtēšanas skan zemiski!

I irisa 04.03.2012

cien anonīmā rakstītāja, Jūs pat neatnācāt uz salonu parādīt kas Jums tur ir.. es nemāku komentēt nezinot un neredzot..
normāli cilvēks vismaz parāda izpildītājam, izrunā situāciju, kā pieauguši cilvēki. nevis raksta visos iespējamos portālos.
Nevajag taču tik ļoti satraukties un bļaustīties te onlinā.. visi ir cilvēki un viss ir izrunājams un atrisināms..Ja Jums tik daudz brīva laika rakstīt internetā es Jums iesaku, iegādāties atlaižu kuponos un pamēģināt kādas jogas nodarbības, tas ļoti nomierina, un paver skatījumu uz lietām ar citādām acīm. Noteikti pilnveidos un līdzsvaros.

veiksmi vēlot.
ja kādi jautājumi lūdzu turpmāk sazināties telefoniski.
ar cieņu.

A altery 04.03.2012

nav jautājumu, sazināties netaisos!
Es nedzīvoju centrā, man speciāli braukt un kko atrādīt nebija ne mazākās vēlēšanās.
nevajag kritizēt manu laiku, tas attiecas tikai uz mani, kā es pavadu savu laiku. Ar jūsu pakalpojumu tam vispār nav sakara. Kāpēc tagad vajag pazemot mani? Nesaprotu Jūsu mērķi? Ko Jūs gribat panākt?Lai es vēlreiz atnāku uz Jūsu salonu? Nē, paldies.
Slēdzam diskusiju.

M mia 22.03.2012

Pilnīgi piekrītu sūdzības ievietotājai. mans Gelish noturējās tieši tik pat 4 dienas! meitene ar iepiekšējās lakas noņemšanu mocījās gandrīz 40 min, tas nav normāli un lūdzu nemēģiniet iestāstīt ATKAL, ka man ir veca pāržuvusi nagu laka, jo citos salonos meisteriem nekad nav bijusi problēmas ar nagu lakas noņemšanu, bet jūsu salonā vienalga vai tas ir Kr.Valdemāra ielā vai Vecrīgā meistarēm ir problēmas. Manikīrs ļoti nekvalitatīvs, laka netūrās, sorry, bet cerams uz jums vairs neuzraušos, jo 2 rwizi pie jums trāpīju tikai tāpēc, ka nomainījāt atrašanās vietu un nosaukumu! Ļai meitenes mācās un attīstās skolā un kursos nevis veicot savus darba pienākumus, vismaz vajag pabrīdināt, ka meitenes iespējams kļūdīsies, jo vēl tikai mācās !!! Iesaku mācīties pie meistarēm, kuras manikīru + gelisha laka veic nepilnā stundā un ļoti kvalitatīvi !!!
Vēlreiz PADOMĀJIET, kā salona vadītāja, savu attieksmi pret komentētājiem.

S smith 08.05.2012

Labdien!

Mana kļūda bija, ka izlasīju šīs atsauksmes pēc tam, kad iegādājos kuponu. T.i. kļūda bija lasīt komentārus. Vajadzēja sākumā lasīt komentārus un tad pirkt kuponu. Jebkurā gadījumā, kuponu es nopirku, nagus taisos vienalga iet taisīt. Un citu atsauksmes mani maz iespaido. Tikai viens bet - pa norādīto telefona numuru sazvanīt salonu nav iespējams. Tas nozīmē, ka es nevaru pieteikties "procedūrai". Man šķiet tas aizdomīgi. Un, protams, tagad sāku domāt par Jūsu atsauksmēm. Ja nu salons tiešām nav godprātīgs, ka Jūsu gadījumi nebija nejauši, bet sistemātiski?

K kipriida 19.05.2012

Es arī iegādājos kuponu... Manikīre pat nejēdza kārtīgi noņemt manu vienas dienas skaisti uzklāto sarkano nagu laku!!! Un pēc tam taisīja franču. Pirms lakas klāšanas ar rupju vīli pārbrauca pāri visiem nagiem tā, ka rievas palika!!! Ja kaut kur krāsojot nagu laka pārgāja pari - pati ar saviem nagiem mēģināja labot... Un plus vēl atstāja neiztīrītas nagu apakšiņas. Nevienai neiesaku, jo pēc tam gluži vienkārši ir ļoti daudz sīkumu kur piekasīties. Un ja runa ir par rokām un nagiem, kas ir sievietes spogulis, tad šis salons pieiet tai lietai diezgan pavirši...

K kipriida 19.05.2012

Z zzzuze 30.06.2012

Es arī iegādājos kuponu un tagad salonu nevaru sazvanīt... Kas par lietu? Bet, palasot atsauksmes, man vairs nemaz negribas uz turieni iet...

B BiiVii 05.07.2012

Man ļoti patika. Šodien biju man uztaisīja ideālus nadziņus. Meitene strādāja ļoti akurāti un uzmanīgi. Palasot atsauksmes no sākuma nodomāju nu gan ieberzos. Bet realitāte ir pavisam savādāka. Atmosfēra patīkama. Salonam liels liels pluss :)

I IevaIeva 11.07.2012

Lasot komentārus, atceros, ka reģistratori/īpašnieci sauc Īrisa. Tieši Īraisai zvanīju pēc šaušalīgā manikīra, kas tika veikts NY Nails ietādījumā, kad mani nagi tika uz ilgu laiku sabojāti.

Atbildot uz manām pretenzijām, tika norādīts, ka jaunajiem jādod iespēja un mēs visi kļūdoties. Bet neiet jau runa par kļūdīšanos - iet runa par neprasmi strādāt manikīra darbu. Veicot manikīru, ir jāizpilda vairāki secīgi soļi, par ko NY Nails darbonēm nav ne jausmas. Ir jāstrādā ar piemērotiem instrumentiem. Arī to šī iestādījuma darbones nezina. Tā kā Gelish laka lobījās nost pēc pāris dienām gabaliem vien, tad, acīmredzot, arī laku viņas klāt nemāk.

Visa šī nemācēšanu buķete drīzāk norāda uz absolūti cinisko attieksmi kopumā - jums uzspļaut uz jūsu klientiem par ko liecina arī vīzdegunīgie un dzivot-mācoši komentāri. Es nekad vairs neapmeklēšu šo salonu un neiesaku to darīt arī citiem.

R Rudzpuķe 16.07.2012

Es salonā NY Nails esmu likusi Gelish laku divreiz. Diemžēl abas reizes kvalitāti par izcilu nevaru saukt. Laka negluda, pieskaras ādai. Meistare strādā ļoti steidzīgi (tāpēc to sauc par ekspresmanikīru). Steigas dēļ arī gadās kļūdas, piem., uz nagiem mazi grubulīši. Tie kaitina - īpaši, ja ir vairāk kā viens... Meistari sauca Margarita.

сегодня и я опробовала все прелести педикюра!!! мои ногти в ужасном состоянии теперь и врастают.. после того как их отрезали не так как нужно (((( САЛОН ЖУТЬ!!! "мастер" МАРГАРИТА. только после посещения чудо "салона" нашла отзывы. эту комнатушку и салоном трудно назвать!!! если у маникюрш на столах есть хотябы лампы то у педикюрш их НЕТ, и как они красят?? и что они видят? накрашено ужас как ((( теперь лечить и расхлёбывать всё это!!! я в шоке!!!