www.sudzibas.lv New York Nails briesmīgā attieksme

New York Nails - briesmīgā attieksme

Attieksme pret klientiem ir vienkārši briesmīga! Pierakstījos uz manikīru un pedikīru, taču dažādās dienās, jo vienā dienā tas aizņem pārāk daudz laika, kurā es biju ierobežota. Par ko arī pārliecinājos, manikīru man taisīja 2,5 h. Pie kam, es atnācu laicīgi, bet mani palūdza pagaidīt 30 min. Ko arī pacietīgi izdarīju. Nākamreiz, kad braucu uz pedikīru, kavējos 10 min, pie kam vislaik mēģināju šo burvīgo salonu sazvanīt! Kad atskērju, man ļoti negribīgi un caur zobiem pateica - neko nezinām, jūs nokavējāt rakstieties uz citu dienu! Es esmu šokā, kad man vajadzēja gaidīt pusstundu, es taču necēlu traci, bet kad aizkavējos 10 min, vēl un pa ceļam mēģināju viņus sazvanīt, man teica - neko nezinām, jūs nokavējāt. Uz lūgumu pasaukt kādu no priekšniekiem - neviena protams nav, citu telefona numuru nav utt. Nuu, ilgi šis salons nestrādās ar tādu attieksmi pret klientiem un konkurenci, kas mums pastāv šodien! Par šo pakalpojumu es tomēr maksāju naudu un tā kā gribētos sagaidīt pienācīgu attieksmi, nevis riešanu pretīm, pie kam vēl valsts valodas zināšanu līmenis ir tāds, ka man kā latvietei būdamai nav saprotams, ko man saka!

V