Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli vīrietim stāstīt par vēdera izeju pie galda? Un vispār - man sodien bija rozā sūds, ārprāts es nodomāju, tik nepieklājīgi. Visu laiku runāt par rīšanu? Tur viņš ko ēd, ko no rīta, ko vakarā, kas viņam garso utt. Rij un rij. Un tad par vēdera izeju. Tad man saka vecais X5 ir sūds, jaunais ir ok. Bet viņam pat vecais nav. :D Lai tādu vērtējumu izteiktu. Par daudzām sievietēm izsakās, ka drausmīgas, bet viņš tak ar nav ideāls, pie tam nevīžo personīgo higiēnu ievērot. Visu laiku no viņā nāk nepieklājīgas frāzes, aizvainojošas, ka manas mantas visas ir sūds utt. Tizlenis viņš totāls, ja godīgi.

U

M MohawkUshanka 17.10.2020

Nosauc vārdu, lai es izvairītos no šī īpatņa.

Ar cieņu,

Mohawk

U uns 09.11.2020

Sauc viņu Artūrs. Vinš nestaigā uz tikšanām, jo ir piedzīvotaja. Kā viņi tur dzīvo, nav ne jausmas.

U uns 16.11.2020

Naktdirdis sauc

H Helsu 17.10.2020

Laikam esat pelnījusi sadus cilvekus sava dzive un gan jau ne, bez iemesla.

U uns 18.10.2020

ne neesmu pelnījusi, sis ir viens cilvēks ar tik pretīgu uzvedību, bez manierēm.

U uns 29.12.2020

Viņš man stāstīja, ka ar Kvakleni paspēja iepazīties pēc kokteiļa . Darba viens otram pretī sēdēja ar Naktdirsi . Tad sporta spēles sadziedājušies , izdejojies ar to blozghu tā ka tādas emocijas un kas tur , ka bikses suds iespiedies. Tādas emocijas, ka aptaisījies, kad ar so izdejojies.

U uns 18.10.2020

Tas ir viens cilveks par kuru te rakstu, nevīrietis no Jēkabpils, tagad apmeties pierīgā. Dzīvo ar Kvākleni, kā viņi tur dzīvo nav ne jausmas.

S secinajumi 18.10.2020

Tādu nisebrodu neviena nav pelnījusi. Te 3 sūdzībās, tiek rakstīts par vienu un to pasu cilvēku, cik noprotu, un tada uzvedība nevienam nav pieņemama.

S secinajumi 18.10.2020

Neviena nav pelnījusi šādu ņišebrodu, pretīga uzvedība, kur tālāk?

Vagons Komā 18.10.2020

Kapec tad paliec ar tadu kopa?

neesmu kopā

U uns 18.10.2020

viņš visu laiku uzsvēra, ka ir vīrietis, bet vai tad kāds to apšauba? gan jau, ar tik tizlu uzvedību. vins man stāstīja, ka vinam bija sakars ar nimfomāni, ko tik vina tur gulta neesot darijusi - nimfomane. Nu man tev to nevajadzetu stastit... bet stāsta idiņs. es noklausos, domāju ok. tad vins vēl tur ko. Nu bet kurai var patikt smirdeklis, kur nemazgajas, smird drebes? kurs rij visu laiku? kurai?

U uns 18.10.2020

viņš bija rupjš, aizvainoja mani visu laiku.

Likumsargs 19.10.2020

Izklausās pēc tādas, kas meklē princi baltā zirgā!
Sievietes arī nav labākas. Katrai savi tarakāni galvā.

W wwoki 19.10.2020

nu te neiet runa par princi balta zirgā, bet gan par zābaku pilnīgo. Bezmanieru radījums galīgs. Uzvedība - zem jebkuras kritikas.

W wwoki 21.10.2020

nē tas nav normāli, izbrīna kur tādi rodās. Labi ka nav prasījis aizdot 300 eur un neatdot.

U uns 17.11.2020

Prasīja naudu man atpakaļ par dāvanām draugu kāzas, par Līgo svētku galdu utt

U uns 16.11.2020

Artūrs vinu sauc .

U uns 17.11.2020

Es padalījos ar šo visu lai redzētu cilvēku viedokļus . Neveiksminieks.

S secinajumi 13.12.2020

Nu nav viņš normāls cilveks, to arī viņām varat pateikt.

U uns 15.12.2020

Varbūt viņš tā darīja, lai es ar viņu vairs netiktos?

P Patiess Fakts 17.04.2021

Ak šausmas!

A Atrsn 17.04.2021

Artūrs viņu saucot, no Tīnūžiem. Naktdirsis pseidonīms vai uzvārds? Pārlasīju komentus, no sūdzībām.