Nevīrišķīga uzvedība, nesakoptība, nav manieru - Pretīga uzvedība

Vai ir normāli jaunam vīrietim aiziet uz kafejnīcu un prasīt, lai pretējā dzimuma pārstāve nopērk viņam saldējuma kokteili. 3 reizes pateikt tu nopirksi. Tad viņš izrij, tad vēl pa vidu kādas pretenzijas, ka citur ir garšīgāk - tā, ka mēli varot norīt, gluži kā viņa kādreizējā priekšnieka meita esot tāda konfektīte, tā saģērbusies, ka mēli varot norīt: d: d: d viņam regulāri smird pasusēs pēc sviedriem, tā ka klāt nevar nostāvēt, rokām manikīru netaisa, nagi aizauguši, nospūruši. Zeķes smird nenormāli, visu dienu slēgtos dermatīnā apavos. It kā pats būtu ideāls. Pie tam bieži izsakās par cietiem, tas tāds, tā tāda, bet pats tik ļoti, ļoti, ļoti miljons kilometru attālumā no perfekta, sakopta vismaz, nesmirdoša un pieklājības manierēm apveltīt cilvēkā. Visiem citiem esot baigās problēmas, tikai ne viņam.
Tas ir normāli?

U

U uns 21.11.2020

So man nelava publicet vai ?

U uns 21.11.2020

Naktdirsis sedeja ari intimsaitos Es redzeju atmina vina datora. Izlasiju sarakstes ar citam. Viena vinam bija atsutijusi pliku pecpusi no aizmugures nobildetu

. .ekselence 21.11.2020

Zeme atveries 🤮jums visi majas, ka ar tadu satiekaties? Pratam neaptverami , Nu kur ar sitadu mergli?

S secinajumi 05.12.2020

Cik noprotu sauc viņu Artūrs?Pēc komentāriem? Uzvārds kāds?

U uns 24.03.2021

Naktdirsis

S secinajumi 13.12.2020

šausmas, bet tad to mēli viņš norija?

U uns 27.12.2020

Laikam jau ne, ja ar Kvakleni paspēja iepazīties pēc kokteiļa . Darba viens otram pretī sēdēja ar Naktdirsi . Tad sporta spēles sadziedājušies , izdejojies ar to blozghu tā ka tādas emocijas un kas tur , ka bikses suds iespiedies

U uns 25.12.2020

Riktīgs Naktdirsis, nav ko teikt.

S secinajumi 26.12.2020

Lasu un atkal smejos, uz pakalas skelumi 😀

U uns 24.03.2021

izskatījās pretīgi gan tas uzvalks, gan viņš pats, gan tās apvalkātās kurpes, šausmas

U uns 27.12.2020

Tas mēsls Naktdirsis jau cik ceļu būves firmas darbus nomainījis ?

ķ Ķekavietis 31.03.2022
slikts serviss

Brīdinājums. Neprasiet šajā vekalā lai jums izgatavo mēbeles, atradīs iemeslu lai tas netiktu izdarīt, tikai velti patērēsiet savu laiku.

E Edzhux1337 31.03.2022
Kreditu krapsana, auto zadzibas, ka ari citas mahinacijas

Lugums nepiities ar sho dzeku, jo “uzmetis” uz naudam un manisies un manipules ar jums. Pec tam kad bus izsucis, tad izmetis jus miskaste.

E Edzhux1337 31.03.2022

Sola un sniedz konsultacijas ka taisit naudu biznesos, savaks no jums naudu un pazudis ar galiem.

T Toms Tomy 01.04.2022
Melis un nelietis

Šis persons ir nelietis un melis vai viņam kāds var ticēt protams ka nē
Un viņš vēl ir Geijs