www.sudzibas.lv Nesse Baltija / Gourmet Studio Alga konverta un daudzi citi p'ark'apumi

Nesse Baltija / Gourmet Studio - Alga konverta un daudzi citi p'ark'apumi

Tiku uzaicināts uz darba interviju dotajā uzņ. Kā tirdz. Pārstāvis, izturot 2 pārrunu kārtas, tikku pieņemts tanī, aizpildot jau līgumu man paziņo ka daži punkti no norunātajiem nebūs jo sanākot nerentabli (Dārgi), nu neko dažas neērtības var jau paciest, bet te nu bija - ar katru nākamo dienu prasības arī mainījās, un nu tad es pildu jau pienākumus, kurus jāveic ir tirdzniecības vadītājam, "labi ok": es saku, bet kā ar naudinjām?, es pie sevis padomāju. Un liku manīt ka uz šādiem noteikumiem es neparakstījos un burtiski 1 dienas laikā tiku atlaists, jo nemākot strādāt ar datu bāzi. Runa par to, ka dotais (Ģimenes) uzņēmums maksā algas konvertos, noliktavā šiem glabājas liels daudzums preču ar beigušos derīguma termiņu (Aloe dzērieni, šokolādes un daudz citu pārtikas preču), kurus turpat arī pārlīmē pirms tam nodzēšot ar nagu lakas noņēmēju tur uzrakstītos, tad šī prece tiek nosūtīta veikaliem kā piem. Sky

J

J Jurists 15.10.2010

Nevis jāčīkst te, bet jāiet uz Valsts Darba inspekciju. Ja jau ar jums kaut kāds līgums ir bijis noslēgts, tas 99, 9% garantija, ka jūs savu panāksiet, bet šajā lapā reti kuras firmas pārstāvis ieskatās un šeit tāda tvaika nolaišana vien ir!
Ejiet uz VDI ar iesniegumu! Ja šīs firmas noliktavās ir nederīga pārtika, tad vēl uz pārtikas un veterināro dienestu ar iesniegumu!
PAR SAVĀM TIESĪBĀM VAJAG CĪNĪTIES, NEVIS ČĪKSTĒT!
JA PATS NEKO NEDARĪSI, TAD NEVIENS CITS JŪSU VIETĀ TO NEDARĪS!

A Amneezija 19.10.2010

Pilnīgi piekrītu kpmentētajam!!!

N Nesse-Baltija 25.11.2010

Mēs pilnīgi piekrītam komentētājam (Jurists). Esam atklāti visiem jautājumiem un piedāvājumiem.

Nesse-Baltija/Gourmet Studio Administrācija

Z znec 23.12.2015

эти свиньи продолжают дурить народ

Z znec 23.12.2015

В конторе Gourmet studio отношение к работникам как к рабам.Работодатель не ценит ни грамма чужого времени.зря обнадёживает и поступает по свински.Вас не будут слушать.но будут обвинять.Требовать и разговаривать с Тобой как с "говном".А при увольнении Вас обязательно "кинут".Одним словом зазнавшиеся Твари.Но Бог видит.кто кого обидит.Бог долго ждёт. но БОЛЬНО БЬЁТ.У вас всё впереди господа.берите ложку побольше говна вам всем хватит.

зарплата в конверте