Nepērciet slimus kucēnus - Kucēni no Lietuvas

Silti iesaku uzmanīties no tiem sludinājumiem (reklama, SS), kur kucēni tiek piedāvāti no Lietuvas. Meklējām sunīti un likās par simpatisku cenu, ka arī atradām . Izrādījās lietuvieši. Vispirms viņi uzreiz saka, ka paši atvedīs, kaut gan mēs būtu ar mieru paši aizbraukt pie viņiem uz mājām. Pēc tam izrādījās, ka kucēni vēl pat viņiem nav, bet viņi tikai pieņem pasūtījumus un tad viņus ievedīs no Slovākijas. Sola visādas garantijas, bet ja jau netirgo no mājām, kur tad viņus pēc tam vairs atradīsi. Klaja krāpšanās! Tad vēl atradām leišu sludinājumu, kur tā arī paši raksta: mums VIENMĒR IR PĀRDOŠANĀ 2 mēnešus veci jorka kucēni Klaipēdā.
Neuzķeraties uz lietuviešiem, kas piedāvā paši atvest kucēnus!! Kucēni ir slimi un tādēļ, lai nezaudētu naudiņu un pēc tam nebūtu jāatbild, tiek piedāvāti latviešu durakiem, kas samaksā un pēc pāris dienām rok kapiņu. Ir jau vairāki smagi uzķērušies uz šitiem izdevīgajiem piedāvājumiem.
Pērciet suņus no LKF!!! Tikai tur jūs saņemsiet veselu kucēnu.

V

Mamma 17.03.2009

Ja un tas nav ta ka perkot Latvija var apskatit kados apstakljos kucens ir audzis . Un ja kas notiks nebus pat pie ka versties.

D Dana 17.01.2010

Esiet uzmanigi, kad perkat sev suniti pie sievietes varda MARA JARMAKOVICA, dzivo JAUNCIEMA, vina pardod slimus kucenus, kur veselibas stavokli slepj no pircejiem, pati saskaros ar so problemu, manam sunim ir displazija 5 men.vecuma, ir 2 vetarstu sledzieni un rengena uznemumi, protams savu vainu vina neatzist un saka ka ta ir mana vaina, bet ka cilveks var taisit biznesu nezinot, ka DISPLAZIJA ir iedzimta slimiba.Esiet uzmanigi, perkot suni ir jabut pirkuma un pardosanas ligumam, ko man ari si saimniece neiedeva, pat par tadu nepateica.Manu suniti sauc TEFFI GRACE OF FORTIS esiet uzmanigi, neperkiet sunus ar so uzvardu.

A Agnese 25.08.2010

Esiet uzmanigi no sievietes varda Karina Rozkova - ari pardod slimus jorksira terjera kucenus... kas ka izradas ir ievesti no lietus jau slimi ar gandriz nearstejamu virusu. Si sieviete dzivo Bolderaja, neuzkeraties

R retele 12.02.2011

Nevajag nekādu Lietuvu. Tepat Latvijā pilns ar slimiem sunisiem. Man pasai majas tagad divi slimi sunisi. Un ir bedigi lasit, ka cilveki yik vieglpratigi izturas pret dzivibu- ja tu panem dzivnieku, atskart, ka vins ir slims un esi uzreiz gatavs vinu likvidet un rakt kapinu..., tad kaada velna pec vispar nem dzivnieku!!!????? Mes ari uzzinajam loti agri par vinu trako likteni, bet mes par viniem rupejamies un vini mums ir labakie dzivnieki un milakie un uzticamakie draugi. Tikai tapec, ka vini ir slimi- nenozime, ka vini negrib DZIVOT!!! Padoma, vai tu gribetu mirt tapec, ka kaut kas ar tevi nebutu taa...???? taa vienkarsi- aizmidzinatu tevi.

Ari man ir dusmas, naids pret siem briesmoniem, kas taisa naudu uz reali uz citu nelaimes, galvenais- nerekinoties ar dzivnieku. BET tas nenozime, ka vins ir slikts. Vins ir slims.

Maciba, protams, ari man uz dzivi- NEKAD vairs pec siem nepirksu dzivnieku. Ja nu vienigi pats dzivnieks atklidis pie manis. BET NEKAD neatbalstisu vairs sitos KRO**US, kas so netiro darbu dara. Un vini visi kaa viens novel vainu uz pirceju. Pircej, neesi tacu naivs!!! Loti labi zinams kurs te pie ka ir vainigs. Un visi kaa viens apgalvo, ka tas jau nav vinu bizness. HA!

Vot kad bus kadam par to jasamaksa, tad parejie ari curas bikses. REDZESIET!!!