Nepērciet slimus kucēnus - Kucēni no Lietuvas

Silti iesaku uzmanīties no tiem sludinājumiem (reklama, SS), kur kucēni tiek piedāvāti no Lietuvas. Meklējām sunīti un likās par simpatisku cenu, ka arī atradām . Izrādījās lietuvieši. Vispirms viņi uzreiz saka, ka paši atvedīs, kaut gan mēs būtu ar mieru paši aizbraukt pie viņiem uz mājām. Pēc tam izrādījās, ka kucēni vēl pat viņiem nav, bet viņi tikai pieņem pasūtījumus un tad viņus ievedīs no Slovākijas. Sola visādas garantijas, bet ja jau netirgo no mājām, kur tad viņus pēc tam vairs atradīsi. Klaja krāpšanās! Tad vēl atradām leišu sludinājumu, kur tā arī paši raksta: mums VIENMĒR IR PĀRDOŠANĀ 2 mēnešus veci jorka kucēni Klaipēdā.
Neuzķeraties uz lietuviešiem, kas piedāvā paši atvest kucēnus!! Kucēni ir slimi un tādēļ, lai nezaudētu naudiņu un pēc tam nebūtu jāatbild, tiek piedāvāti latviešu durakiem, kas samaksā un pēc pāris dienām rok kapiņu. Ir jau vairāki smagi uzķērušies uz šitiem izdevīgajiem piedāvājumiem.
Pērciet suņus no LKF!!! Tikai tur jūs saņemsiet veselu kucēnu.

V

Mamma 28.12.2008

kapec lkf /ja takoi ne znaju. a

A aelita 28.12.2008

Slimus dzīvniekus pārdod ne tikai Lietuvā, bet arī tepat pie mums Latvijā! Pirms 7 mēnešiem nopirkām persijas kaķēnu no audzētavas Laver, kurš bija slims ar rinotraheītu, ilgi cīnījāmies, kamēr izārstējām. Būtu bijis vārgāks kaķēns, būtu nomiris un lielā nauda vējā. Uzmanīties vajag ar visiem!!!

Mamma 28.12.2008

a kas ir lavers, ari no lietuvas. kur tad var pirkt, vai tad rumbula vairs nepardod

V Vija 28.12.2008

Jā, var nopirkt arī slimu suni vai kaķi Latvijā, bet jūs vismaz zinat no kādas audzētavas savu kaķēnu nopirkāt un varat risināt ar audzētāju šo problēmu kopīgiem spēkiem. Iet runa par to, ka nevar pirkt no tādiem, kas nepārdod no mājām, bet piedāvā pievest klāt. Lietuvā patreiz plosās kaut kādi vīrusi un tāpēc viņi masveidā cenšas slimos dzīvniekus realizēt Latvijā. Ja neticat piezvaniet uz kādu sludinājumu, ko ielikuši lietuvieši, un pasakiet, ka gribat braukt pirkt kucēnu. Uzreiz būs piedāvājums, ka varam atvest vai vismaz pavest pretī.
PĒRCIET SUŅUS NO LKF- pat, ja būs slims, zināsiet no kā ņēmuši un būs līgums, ar kuru caur tiesu varēsiet izcīnīt savu taisnību.

Mamma 28.12.2008

a kapec caur tiesu, ko ta bez tiesas naudu obratno nedos, vo hitriki.

Mamma 28.12.2008

vot mes rumbula savu suni pirkam, stafiks, jau 10 gadi nekad neslimoja. tagad gribu vilku, nezin vai tur vel ir ta vieta.

S SUPREMO 28.12.2008

Mēs ar savu kokeru pirkām rumbulā jau sen un viss ok.

Mamma 28.12.2008

a ja nu uz rumbulu atbrauc tie lietuvisi, un ar slimiem suniem, ko tad.

E Edite 28.12.2008

Nav obligati japerk suns caur LKF, pati jorku nopirku no vienas krievu tautibas sievietes, jorka meiteniite viss joprojaam kartiibaa jau buus bepilni 2 gadi kopsh dzivo pie maniim un jau menesi audzina savus divus veseliigos berneljus kas arii velak tiks pardoti bez LKF...

S Suns 28.12.2008

Vau vau kāda vaina slimiem kucēniem, ko?

P Pumpainaistīnis 28.12.2008

Suns, tu laikam pats esi slims.

A apcakareetais 28.12.2008

Par to Lkf ir pilniigs blefs. Kladzina visi par to pirkshanas .-paardosanas liigumu, vot i mees nopirkaam taadu. Un taapat izraadiijaas slims un aarsteejaam gandriiz nedeelu un beigaas kliinikaa arii nomira. Bet vecene no kaa pirkaam pateica, ka mees pashi vainiigi kaut gan saslima peec 5 dienaam un bija kaut kaads viiruss. Un klubaa arii visi bija taas vecenes pusee.
Nepeerciet no taa stulbaa LKf neko jo tas liigums var iznaakt taads padaargs atejas papiirs pa 500 ls ar ko pakalu noslauciit. Un taisniibu tai klubaa var nemekleet, jo tur taas vecenes kas seezh ir taadas pashas no kuraam peec tam neko nedabuusi.

Mamma 09.01.2009

vel viens nabaga apcakaretais...

K Kristina 15.01.2009

Я бы немецкую овчарку где попало не покупалабы а убедилась что собака с проверками на здоровье и на рабочие качества. А то накупят всяких и хвастаются воот у меня настоящий немец бооольшооой!!! Или ну впрямь как комисар Рекс!!! А там какоето чудище которое или ревет на цепи или от хлопушки под диван от страху забивается. Из за таких только порода деградирует!!!

Mamma 08.02.2009

Nu tikkai nevajag, tieshi LKF kluba Reksi biezi ir ar nestabilu psihi- bailigi vai agresivi bez jegas.

Mamma 10.03.2009

Es gribetu pirkt Bordo dogu, ZIP.lv sludina par leetu naudinju. Ari lietuviete Inga bumbusis @gmail. com . Jocigi tikai ka neraksta telefonu un vel jocigak ka ta pate sieviete pidava turpat 8 metienus cihuahua sunisus portala Reklama. lv . Ari spanielus ZIP. lv par 1 130 Eur. Nu vispar es apjuku, vai tas ir normali, vai no tadas var pirkt? Apaksa rakstits Litva. Mozno privesti v Latviju. Ja un kad sakontaktejamies izradas tie kuceni nedzimst lietuva, vinja tos ieved no citam zemem.

Mamma 14.03.2009

Ta pati Inga pardod ZIP.lv smukus spicus 800 euro man liekas tas ir leti, nu vismaz letak neka pasmaju razotie. nnnnnnnnnnn

Mamma 16.03.2009

Nesen kluba ienaca meitene kas nopirkusi Lietuva lielveikala Francu buldodzinu. Ta tiri neko kucens, tik sokejos fakts ka Lietuva lielveikala tirgo kucenus, kas ir ievesti no Baltkrievijas. Un atbrauc naudigais Latvietis un noperk.

Mamma 16.03.2009

Nu bet ja te tadu nav!

L Ligita 17.03.2009

Pagaidām tikai gribētu brīdināt, tiešām nepērciet lietuviešu piedāvātos kucēnus. Man ir ļoti rūgta pieredze. Jau piecus mēnešus cīnos par kucēna veselību.