www.sudzibas.lv Neostore Grūti kontaktēties

Neostore.lv Interneta Veikals - Grūti kontaktēties

Tas notika pirms pus gada. Šajā veikalā mēģināju iegādāties televizoru - pirmkārt bija grūti nodibināt kontaktus (necēla klausuli), kad norunājām laiku, viņi neuzskatīja par nepieciešamu piezvanīt, ka tajā vakarā nevar! Un pats galvenais: kad pēc pāris dienām vēlamo preci piegādāja, pēc piegādātāja aizbraukšanas konstatēju, ka nedarbojas menu poga!

Mēģināju sazvanīt viņus, bet viņi, protams, necēla klausuli, zvanīju no dažādiem telefoniem, pēc laika sazvanīju piegādātaju un teicu, lai brauc pakaļ brāķa precei, bet viņš atteica, lai dodos uz garantijas remontu!

Kad aizvedu televizoru ar taksi šķita, ka viņi jau kādam bija mēģinājuši to iesmērēt, jo prasīja tikai par vizuālo defektu, kas noteikti nevarēja būt no pārvadāšanas kastē! Par taksi, protams, naudu atpakaļ nedabūju!

CERU, KA ŠIS VEIKALS DABŪS MĀCĪBU CAUR ŠO SUDZIBAS.LV WEB LAPU UN BEIGS NODARBOTIES AR NEGODĪGU BIZNESU
NEIZVĒLIETIES ŠAJĀ VEIKALĀ NEKO - AR VIŅIEM TIEŠĀM IR GRŪTI KONTAKTĒTIES!

K Kristine 05.07.2006

Vienu brīdi gribēju Neostore pasūtīt digitālo fotoaparātu ( tur cena bija visizdevīgākā), bet diemžēl, bet tagad domāju par laimi man visu dienu neizdevās viņus sazvanīt. Pasūtījumu veicu Xnet un esmu ļoti apmierināta.

X x 19.09.2006

Viņi pieved preci tad kad viņiem ir izdevīgi un ja neviena nav mājās tad pie durvīm arī atstās - tas neko nenozīmē, ka pirms tam ir atrunāts, ka konkrētā laikā preci saņemt nevarēsi. Un sazvanīt nav iespējams.

X x 23.12.2006

xe,xe es arii vienu dienu gribeju nopirkt kino zaali sajaa veikalaa, bet vini neceela ne uz vienu numuru kadu stundu!beigu beigas iegaju discovery.lv un sazvaniju un pec divam stundam jau prece bija manaas rokas, protams pats braucu pakalj,j looti vajadzeeja!

R rihards 11.02.2011

Neiesaku to veikalu, pusdienu nevaru nevienu sazvaniit, kas taa par attieksmi ?