www.sudzibas.lv Neostore Apkalpošana un remonts

NEOSTORE SIA - Apkalpošana un remonts

Nopērku dators ASUS internetveikalā NEOSTORE. Jau bija maziņš brāķis. Pie oficiāla dīlera (nozīmēta servisā) man pasūtīja...!! Atvedu veikalā... Remonts aizņēma 1,5 mēnesi!!!!!! Uz telefonu un epastu neviens neatbild. Atbraucu veikalā un man tieši atbildēja uz pretenzijām - mums to pofigu! Uzrakstīju sūdzību. Saņemu vienkārši atrakstīšanas vēstule... Teiksim tā - ja jums vajag problēmas, necieņa, rupjību, neprofesionalitāte un laika zaudēšanu - jums tieši pie NEOSTORE! Es tur vairs nekad un neko nepirkšu, ne par kādu cenu. Cieni sevi un doma kur pirkt! Maksims.Купил ноутбук ASUS в интернетмагазине NEOSTORE. Изначально уже обнаружился незначительный брак. У официального дилера (в назначенном сервисе) меня послали...!!! Отвез в магазин... Ремонт занял 1,5 месяца!!!!! На телефоны и эл.почту никто не отвечал. Приехал в магазин и мне конкретно ответили на претензии – они нам пофигу! Написал жалобу. Получил просто отписку... Скажу так – если вам нужны проблемы, неуважение, грубость, непрофессиональность и потеря веремени – вам точно к NEOSTORE! Я там больше никогда и ничего покупать не буду, ни за какую цену. Уважай себя и думай где покупать. Максим.

V