www.sudzibas.lv Neostore saistību neizpilde

Neostore - saistību neizpilde

Savā naivumā pasūtīju veļas mazgājamo mašīnu internet veikalā Neostore. Bija laba cena, piegāde, `majas lapa uzrādija ka arī noliktavā tāda ir. Piezvaniju 29.jūlijā, pasūtiju.
Bet. Pirmkārt, izrādijās ka pa uzrādīto cenu šobrīd nav, var uzreiz, bet dārgāk, ja pa to kas uzrādīta, tad jāpagaida, nu nedēļu, vai pat mazāk. sarunājam. ka pagaidīšu, un lai nebūtu pēc Neostores piedāvājuma mājās jāsēž gan ceturtdien, gan piektdien, sarunājam, lai ved piektdien. Džeki teica - būs 16-00.
Tagad otrkārt - opagāja nedēļa, sagaigiju 16-05 un piezvaniju tai Neostorei. Tie samulsuši saka - kā? neviens nezvanija Jums? Pēc piecām minūtēm atzvanīsim.
Nu, pēc piecpadsmit tomēr zvaniju pats. Izrādās kāds menedžeris aizmirsa pasūtīt, par atzvanīšanu vispār neiet runa, bet ja es vēl nedeļu pagaidīšu, tad varbūt atvedīs.
Nu protams - klients pirmajā vietā :) Tā mūsu valsts arī dzīvo un attīstās.
Ja kāds grib piedzīvojumus - laipni lūgti uz NEOSTORI - vietu, kur par klientu domā viss mazāk, kur pašu neizdarības ir pašsaprotamas un dzīve jauka, ka tikai klienti nebūtu.
Interesanti kā viņi naudu pelna?

J JR 05.08.2011

Tas tak kā diena skaidrs- izliek internetā lētu preci, kuras nemaz nav, tad iespējams klientu "apstrādā" uz dārgāku preci, iespējams pat līzingā, utt...
Tas ka "patreiz nav, būs vēlāk" ir tikai čakarējoša atruna!

T ToJr 06.08.2011

Cietumnieku izdomai nav robežu, viss tiek veikts maksimālā ticamības momenta sasniegšanai!

J jackel 06.08.2011

Nezinu, man ir tikai labas atsauksmes par šo i-neta veikalu. Ir pirktas vairākas preces un vienmēr bez problēmām. Neteikšu, ka tas ir pats lētākais interneta veikals, bet tomēr ir bijusi sadarbība, un bez problēmām.

S Sveta 06.08.2011

Согласна с Jackel, мой муж уже давно там себе покупает всё, единственный недостаток их офис трудновато найти, если сам забираешь, а с доставкой без проблем. Видимо сотрудник перед отпуском, решил что его отпуск начался уже с утра на работе.

R Rubenis 06.08.2011

Biju Neostore sev pasūtījusi vibratoru un arī nebija nekādu problēmu, viss ātri un laikā, pat iedeva izmēģināt piegādes brīdī!