www.sudzibas.lv Neostore Nepiegādāta prece

Neostore - Nepiegādāta prece

Viņu darbinieki paliek nožēlojami neatsaucīgi, kad nevar piegādāt preci par savā mājas lapā norādīto cenu. Viss beidzās ar to, ka "Neostores" darbinieki muldēje trīs nedēļas, ka preci nav atvedis vairumtirgotājs un beigu beigās atzinās , ka nepiegādās pasūtīto preci. Konkrēti gribēju nopirkt fotoaparāta zemūdens fotoaparāta futlāri par viņu mājas lapā norādīto cenu 183 LVL, bet pēc pasūtījuma noformēšanas šie pacēla cenu līdz 297 LVL. Uz manu prasību nosaukt piegādātāja nosaukumu vai tel nr . "Neostore" to uzskatīja kā pieprasījumu pēc komercinformācijas - Ha Ha. Tie vienkārši atbildēja , ka prece ir pasūtīta un kaut kur pazudusi - pilnīgs debīlisms no viņu puses. Galu galā jau pēc otrās reizes, kad mani vienkārši atšuva ar tekstu - informācijas par preci nav, es to pasūtījuto no E-bay par 189LVL un jau sen kā lietoju.

Veiksmīgus pirkumus.

ĒRIKS

E

Don McKay 24.03.2012

Pilnīgi piekrītu. Gadu atpakaļ bija tāds pats stāsts. Un vel mēģināja man iestāstīt, ka 22 colu monitors kastē sver vairāk kā 10.kg.

P propaanzz 26.03.2012

...man ar gadijās ar šito kantori sasieties, pasūtiju led tv, cena pieņemama, turklāt savākt varēju pats...pasūtiju, gaidu zvanu no šiem- saka tv kāreiz pirms manis nopirkts, bet lai pagaidot 2, maksimums 3 dienas- viņu piegādātājam fūre saplīsusi, tagad auto kkur stāvot remontā...nu neko- nolemju pagaidīt tās dažas dienas...gaidu3, gaidu4, gaidu 5 dienas...nekas nenotiek- zvanu prasu kur ir tv?- a tur, laikam, cita operatore patrāpijās kura ātrumā nespēja izdomāt ticamu attaisnojumu nospēlēja teijāteri, ka mana pieteikuma anketa esot kkur pazudusi vai arī es neko neesmu pasūtijis...nu ok- ar viņas palīdzību noformēju pirkumu pa jaunam- saka, ka 2 dienas jāuzgaida...gaidu, gaidu, gaidu...3. dienā zvanu, prasu, kā tur ar to manu tv- operatore man atvainojas priekšā pakaļa un saka, ka viņiem esot serveris nobrucis un visa info pazudusi, bet paldies, ka piezvaniju un atjaunoju pasūtījumu...rīt viss būšot ok...pienāk tā rītdiena...zvana puika saka, ka diemžēl esot viņi kkādu slepenu info saņēmuši, ka tieši tās sērijas, tieši tie modeļi esot baigie sūdi, lai 'pasūtot kkādu citu...slavēja, reklamēja- teica, ka pašam mājās tāds esot- sieva laimīga, kaimiņi apskaužt- nu tik laba manta esot...teicu, ka tas neatbilst manām prasībām- man vajag fullHD, led un 32''...un tad viņš sāka kko muldēt par kkādiem kontrastiem un bla, bla, bla...es pateicu- arivederči...aizgāju uz citu veikalu dabuju savām prasībām atbilsošu tv, turklāt lētāku, kā šamo kantorī...