www.sudzibas.lv Neostore Nepamatoti neatgriež naudu

Neostore - Nepamatoti neatgriež naudu

Nekad neko nepērciet no SIA ALKOM NEOSTORE internetveikala.Saskāros ar šo iestādi mēnesi atpakaļ, iegādājos preci, kuru saņēmu ar nedēļas gaidīšanu.Noformēju līzinga līgumu un sagadījās, ka kļūdaini iemaksāju 1.iemaksu SIA Alkom, kas bija paredzēta līzingam.Protams, pati vainīga.Zvanīju uz Neostore, viņi piekrita kļūdai un atsūtīja iesnieguma veidlapu, kura bija jaaizpilda, lai firma atmaksātu kļūdaini ieskaitīto naudu.Iesniegumu par naudas atgriešanu nosūtīju elektroniski, tad arī uz faxu un, beidzot pa pastu -ierakstītu vēstuli.Rezultāta nav.Tagad vispār neatbild uz telefona zvaniem.Grāmatvedi sazvanīt nevar.Kas, interesanti, notiek, ja pasūtītā prece neder? Mans pieņēmums, to nevarēs apmainīt un par atgriezto preci naudu varēs ilgi gaidīt.Varbūt viņi ir uz "izputēšanas" robežas un manus Ls 24, 04 jau izterējuši, tādēļ nevar atgriezt?! Es vēl mēģināšu atgūt savu naudu, bet, ja neizdosies, es nabadzīgāka nepalikšu, taču no viņu puses tas ir ļoti negodīgi un neētiski.Katram ar laiku tiek pēc nopelniem! Visu viniem gaišu!

H Hugo Djego 22.10.2009

Varbūt personīgi Tev tur vajag ierasties.Bet viņi var aizslēgt durvis un nelaizt Tevi ieksā, pa velti brauciens atkal...;(

S Svetlana 27.10.2009

Paldies Aleksandram Haritonova kungam personīgi, naudu saņēmu, bet komandai gan vajadzētu pamācīties strādāt ar klientiem.Visu Jums labu.

I Ivans 25.02.2010

ņemot vērā ka Alkomam ir pieteikta makstātnespēja un iecelts administrators labāk naudu uz kontu neskaitiit ;)