Neostore - interneta veikals

ŠAUSMĪGA ATTIEKSME PRET KLIENTU INTERNETA VEIKALĀ NEOSTORE!!! (www.neostore.lv) Pasūtījums tika veikts vairākas dienas atpakaļ, solīja piegādāt piektdien, šodien ir pirmdiena, otro reizi solīja uz 12.00-13.00, vēl joprojām nav piegādāts!!! Sazvanīt uz trīs uzrādītajiem telefoniem 7373247, 6800906 un 6515536 NAV IESPĒJAMS! Veselu stundu to vien tik daru kā spiežu uz telefona taustiņiem bez pātraukuma!

. ..... 20.06.2006

Polnostju soglasen......

M Me 27.06.2006

Pilnīgi piekrītu, es šitā viņu trīs dienas mēģināju sazvanīt, beigu beigās nācās iet uz viņu kantorim pašam. Nožēlojami:(

P Potenciālaisklients. 31.07.2008

Zvaniju darba dienā un darba laikā (11:30) uz visiem NEOSTORE mājas lapā norādītajiem kontakttalruņu numuriem un neviens no tiem neatbildēja. Kāda jēga tos publiskot interneta vietnē?
Par šo interneta veikalu palika tikai negatīvs iespaids un tas automātiski svītrosies no manu apmeklējamo e-veikalu saraksta. Arī pārējiem iesaku taupīt savus nervus un neielaisties ar šo veikalu nekādos kontaktos. Kā arī gribu pievērst uzmanību NEOSTORE publicētiem rekvizītiem:

SIA "ALKOM"
PVN reģ.Nr. LV40003072994
Asītes iela 4, Rīga, LV-1004
Firma dibināta 1992. gadā

Tas nozīmē, ka ne tikai NEOSTORE.LV ir tāda attieksme, bet visai SIA "ALKOM".

A Agnese 28.11.2008

Došu padomu - tiklīdz uzraksta vieņiem meilu ar tekstu - Vai jūis arī kādreeiz uz tlefona zvaniem atbaildat? Tā 5 minūšu laikā tiek saņemta atbilde! Ir pārbaudīta metode un laikam arī vienīgais veids, kā sazināties ar viņiem!!!
Tik šausmīgas dāmas tur strādā...brr...

G gatis 22.12.2008

Vienkārši briesmīga apkalpošana, jau 3 dienas neliekas ne zinis par manu pasūtījumu, neviens nav sazinājeis ne pa telefonu ne pa emailu nekādas ziņas. Sazvanīt nav iespējams, vai aizņemts vai neceļ kalusuli. Vienkārši murgs pēdējais! Neiesaku nevienam to izbaudīt! Nekad nepērciet no neostore!!!