www.sudzibas.lv Neostore planšetdatirs

interneta veikals Neostore - planšetdatirs

Pasūtiju planšeta datoru internet veikalā Neostore, ļoti laipni atbildēja pa tālruni, teica, ka esmu patstavigs klients un man pienakas bezmaksa piegade, samaksaju 50% avansu,problemas jau sakas arvesanu, atveda piedzeries virietis, kurs iedeva parakstit papirus, kur vini pierekinaja transoirta pakalpojumus, es teicu, ka neparakstisu, jo man absolija, ka bus bezmaksas piegade, teica, lai es parakstu un tad man pec tam atgriezis to naudu atpakal, bet kam var ticet - tuksiem vardiem? datoru izveda atpakal un ta vini pazuda bez vests, pec 2 dienam es pati piezvaniju un saku intereseties par manunapmaksato pasutijumu, pardevejs atbildeja, ka mana prece ir pardota citam klientam. es biju soka, panema no manim naudu un pardeva citam klientam. Protams, ka es vairak oie viniem ne ko nepirku, jo atsauksmes tiesam ir loti slikta

Ta

Jānis Ozols 23.07.2012

Interneta veikaliem nekad nevajag maksāt priekšapmaksu. jāmaksā saņemot preci, pirms tam pārliecinoties, ka viss kārtībā.

Ma macbeton 11.08.2012

Priekš kam deģenerātam planšetnieks? Lai sparīgāk varētu internetā savus analfabēta tekstus žvankstēt?