www.sudzibas.lv Neostore Piegādes neizpildīšana nepabrīdinot

Interneta veikals -NEOSTORE - Piegādes neizpildīšana nepabrīdinot

Sveiki,

Gribēju pabrīdināt par interneta veikalu- NEOSTORE!
Gribēju mammai nopirkt gāzes plīti, tāpēc sameklēju kādu mamma grib un veicu pasūtījumu, pēc pasūtījuma veikšanas vēl sazvanījos ar piegādātājiem, viņi atbildēja, ka itneresējošos lietu piegādās 1-2 nedēļu laikā atkarība, kad preci atvedīs no Lietuvas(Tā esot SNAIGE virtuve un to ved no Lietuvas). Pasūtījumā ierakstīju piebildi- ja nedēļas laikā nevarat piegādāt, lūgums piezvanīt, jo šo gāzes plīti man vajaga steidzami. Kad pagāja nedēļa no pasūtījuma veikšanas, nolēmu sazināties ar NEOSTORE. Viņi man atbildēja, ka šo gāzes plīti VISPĀR nevarēs piegādāt.Un kad vaicāju, kāpēc tad nepiezvanīja un pasūtījumā ir ierakstīts, kad esat sazinājušies ar mani un saskaņojuši piegādi, (kas nebija saskaņota) viņi atbildēja, ka nezinot!
Pats trakākais jau ir tas, ka nepabrīdināja, jo tagad es vairs nepaspēšu līdz Zieamassvētkiem iegādāties šo gāzes plīti:(

E

E error 10.12.2009

Ak šie i-veikali! Kad zvanīju uz i-veikalu X-NET, lai iegūtu kādu info par sev interesējošo putekļu sūcēju, mani otrā galā nolamāja un pateica, ka viņiem neesot tagad laika, ko es iedomājos!? Labi, ka krievu valodas ''īpašos'' vārdus nesaprotu tik labi, tāpēc neņēmu tik ļoti pie sirds, bet piezvanīju uz NEOSHOP, kur man ļoti laipni atbildēja un jau nākamajā dienā es dabūju savu preci!

E Eseseseseseseses 10.12.2009

vai te visi seksuaali neapmierinaatie cilvji, kuriem dziives nav vispaar, ir novaakusies? ko var cepties par absoluuti nesvariigaam lietaam? nu nepiegaadaas tev to pliiti liidz ziemassveetkiem, nu un tad? sveetki taapeec izjuks? izdrukaa pliits bildi no interneta, apsien ar sarkanu lentiiti un uzdaavini mammai ar piebildi, ka pati pliits tiks piegaadaata janvaarii (vai kad tur..)

A agate 10.12.2009

Piekrītu Eseseseseseseses, bildītei nekāda vaina. Jo, iedomājaties situācija - Ziemassvētki, un pa durvīm virtuvē tiek iestumta gāzes plīts. Tālāk varētu notikt sekojošais - 1. Tiek meklēts kaimiņš, kurs vēl nav iesvinējies, visi šmorēšanas darbi tiek pārtraukti, tiek vienota klāt jaunā plīts, mazgāta un izmēgjināta, svētku mielasts aizkavējas par pāris stundām, bet to visu atsver dāvanas autora slavināšana, un teikšana, ka uz jaunās plīts viss sagatovojies daudz garšīgāks, sulīgāks utt. Vai arī variants - neviens, kurš varētu pievienot, neatrodas, plīts stāv, koridorā, virtuvē, vai kādā citā vietā, aizņem rūmi, jāuzmanās, lai nenodauzītu kājas zilas, bet visi, garām ejot var aplūkot lielisko dāvanu, un mammu, kas raida tās virzienā pārlaimīgus skatienus.
Protams, dāvinātāja tiktu vairāk slavināta, nekā tikai bildīti pasniedzot, bet vai tas ir galvenais?

NEOSTORā esmu iepirkusies. Nav sanācis iegrābties tik smagi kā 220.lv, bet arī nervus pakutināja.

E eva 11.12.2009

Ne jau runa ir par to, ka NEPIEGĀDĀS, bet gan par to, ka iepriekš NEPABRĪDINA!!! Un vispār es nerakstīju par to, ka tas sabojās Ziemassvētkus, bet lai gan ja tā padomā-sabojā gan, jo piemēram man mamma ir ļoti mīļš cilvēks un man gribas pasniegt dāvanu nevis kaut kādu kartiņu, kartiņu Tu vari pasniegt kādam citam!

Z Zuckers 11.12.2009

Njaa, paziistama situaacija.Agraak regulaari pasuutiju dazhaadas preces no NEOSTORE, un viss bija ok.Bet peedeejaa reize man beidzaas liidziigi :) Sazvaniit vinjus gruuti un kad tas, beidzot, izdodas tad neviens neko nezin un neviens ne par ko tur neatbild.Skumji.