www.sudzibas.lv Neoshop.lv melīgas informācijas par preci un serviss

Neoshop.lv - melīgas informācijas par preci un serviss

Gribu izteikt savu neapmierinātību ar interneta veikala neoshop, kurš reklamē sevi kā uzticamu, pieredzes bagātu, jau 10gadi, darbību. Prece, kura uzrādīta kā pieejama, aktīva, pat preču skaits bija 49gb,. Beigās izrādās nav pieejama. Pasūtīju elektrisko radiatoru thermoh mozart 1250w. Pasūtījuma nm.300070822. 25.09. Dienā. Atnāca apstiprinājums, ka ar mani sazināsies tuvākajā laikā. Gaidīju divas dienas un nekā. Izlēmu 27.09. Interesēties pats. Atbilde beigās bija, ka prece neesot pieejama. Kāpēc tad maldināt klientus un klusēt, nogaidīt, vai vienkārši, gan jau aizmirsīs, mums vienalga nav. Pirms tam biju sūtījis bērnu skrituļslidas, kuras ar beigās nebija pieejamas. Serviss nav! Noteikti ieteikšu neizmantot šo internetveikalu.

ā

K Kārlis Lidums 02.05.2019

Pasūtīju arī šajā veikalā preci ,pazuda gan ar manu naudu ,gan ar preci.Kārtējais afēristu kantoris.Būs jagriežas policijā,lai vismaz naudu dabūtu atpakaļ.