www.sudzibas.lv Neoshop.lv Iesmērēta aplama, daudz lētāka prece

Neoshop.lv - Iesmērēta aplama, daudz lētāka prece

Tātad, nopirku kaut ko Thermarest Neoair Xtherm matrača iepakojumā. Tāds maksā ap 200 eur. Pirmais, ko pamanīju, ka preces aprakstā solītais asv ražojums ražots īrijā. Lai. Bet tad atklājās kas sliktāks - mājās otrreiz izņemot matraci no iepakojuma kļuva redzams, ka man ticis cits modelis. Tāds, kas ir iespējams ap 50-60 eur lētāks un arī savās īpašībās pat vairāk kā tikpat sliktāks. Veikalā matraci paņemot biju pārāk steidzīgs un nepamanīju, nepadomāju. Kurš kuru piekrāpis - tikai neoshop mani vai kāds izplatītājs pirms neoshop piekrāpa neoshop - es nezinu. Apmēram nedēļas laikā pēc lietas atdošanas es dabūju atpakaļ savu naudu. Vismaz tik. Piezīmēšu, ka man piedāvāja parakstīt pirms tam tai pašā dienā kad vēl naudas nebija papīru, ka es jau esmu saņēmis atpakaļ savu naudu. Viss kopā - nepatikšanas, kuras vairs negribu atkārtot. Vienīgais ko var bilst neoshop aizstāvībai ir tas, ka thermarest savu iepakojumu iztaisījuši viegli atveramu un matraci - viegli ar citu matraci samaināmu.

K

Life_is_life 23.10.2019