www.sudzibas.lv NELSS Tirgo nekvalitatīvas RASCH tapetes

NELSS - Tirgo nekvalitatīvas RASCH tapetes

Veikala Nicgales iela tirgo nekvalitativas RASCH tapetes, kuram defekti paradas tikai tas uzlimejot uz sienas! Savu vainu neatzist, atbildibu neuznemas un pasuta pie sava piegadataja REATON, lai tie maina. Reatonam viss ir dzili vienalga, neko mainit negrib. A Nelss negrib uznemties atbildibu!

Un ta Nelss cakare smadzenes jau vairakas dienas! Vienu bridi pazvana un saka "brauciet pie mums, apmainisim tapetes". Atbraucu, atvedu tapetes, tereju savu laiku, kura tapat nav daudz, bet vini saka, ka defektu neredzot un neko nemainisot!!! Fantastiski! Kapec tad bija jasauc?

Tagad iesu sudzeties uz PTAC un talak, ta jau ir principiala lieta. Remontam visi termini norauti, svetki sabojati, nemaz nerunajot par garastavokli. Sis defektivas tapetes tagad jarauj nost, jatere nauda jaunu pirksanai, nemaz nerunajot par darba izmaksam.

Paldies jums, Nelss, un veiksmi talaka klientu atbaidisana! Vai tiesam jums ir svarigs tikai tulitejs siks apgrozijuma pieaugums (50 Ls!), nevis ilgtermina reputacija un apmierinatu klientu plusma??

Nekad un nekada gadijuma es Nelsa neko vairak nepirksu un nevienam neieteiksu!

A Alex 22.12.2007

Neticami, bet tomer galu gala apmainija tapetes. Jacer, ka sitas vairs nebus braketas.

S Santa 12.01.2008

Kā tas brāķis izpaudās???