NELSS

Man apmeeram taada pati situaacija vakar "Nelsaa" kas uz Deglava ielas. Noleemaam pirkt durvis, gribeejaaas jau koka, bet taa kaa koka jaagaida dikti ilgi, bet remonts iet uz priekshu un celtniekiem vajag uzreiz, noleemu pameegjinaat "Nelsaa". Piegaju izveeleejos, pajautaaju par izmeeriem- viss O.K. Jautaaju par rokturi un sleedzeni, man saka - Ejiet lejaa-izveelaties! Es kaa sieviete iiipashi tajass lietas neko nesaprotu, jautaaju- vienalga kaadu izveeleeties. Atbilde- Jaa! Nokaapju lejaa, izveelos, paardeveejs man jautaa kaads tur atsleegas caurums, es saku ka nezinu. Atkal velkamies augshaa noskaidrojam, atkal velkamies lejaa. Mekleejam. Shis man atkal...a atsleega tur ir? Es saku: kas es te straadaaju? Nezinu! Kad beidzot tikaam ar visu skaidriibaa, atkal ejam augshaa, durvju nav, paardeveeja arii nav...izmekleejos. Vienu momentu jau domaaju pasuutiit visus, un lai vinji liek taas durvi skur grib. Uzpeldeeja. Atkal kaapu lejaa pie kases...un atkal tas pats ..jaaiet pie informaacijas. Apnika jau pat atstaastiit...bet nu taads serviss. Informaacijaa veel man 10 reizes darbiniece - Jelena jautaaja kur atrodas adrese..vareetu domaat ka vinja pati vediiis, vai mosh man karti vajadzeeja uzziimeet.