"Nelss logi" Kuldiga

Iznāca nepatīkams gadījums Nelss logos Kuldīgā. Izvēlējos, jo apstaigājot firmas, tur bija visleetaak (par kvalitaati nevareeju spriest, jo viskas dzirdeets par visaam firmaam). Aizgaaju otrreiz, laipni apkalpoja un sastādīja piedāvājumu, kas joprojām bija viszemakais. Jauki. Pasūtījumu taisīju balstoties uz šo piedāvājumu. Sarunājām mērnieku braukt un mērīt. Vienreiz sarunā- neierodas, otrreiz sarunā- neierodas. Trešo reizi ierados ar jau manāmu škrobi un puisi izsauca uzreiz no rīta. Aizbraucām, nomērījām. Atbraucām atpakaļ. Puisis kaut ko rakstīja, rakstīja. Tad man par lielu šoku izsniedza jaunu piedāvājumu, kas bija par 30 Ls dārgāks -un ja vēl būtu kas no tiem izmēriem baigi mainījies -1-2 cm. galvenās izmaiņas bija furminūrā -pirms tam bija Roko-kautkas, tagad par 30 Ls dārgāks Moko-kautkas. Kad prasīju, kapēc izmainīta furnitūra -sāka kaut ko šļupstēt, ka tas labāk saglabā siltumu -itkā iepriekšējais būtu caurs kā siets! :/ Domāju, ka ja kaut kas tiek mainīts par 30 ls -kas man nav lieki -man būtu tiesības izvēlēties, vai es gribu tādu vai šitādu furnitūru. Nekādi citi piedāvājumi un izmaiņas man netika piedāvātas. Biju ļoti vīlusies par tādu attieksmi un pārsteigta par viņu biznesa taktiku -vēl vairāk, jo pašlaik tai firmai ir izsludināta 52% atlaide. Ar visu atlaidi tas logs maksaaja dargak nekā augstākajā piedāvājumā pilsētā. Protams atteicos no vinju pakalpojumiem. Iesaku neiet un netērēt tur laiku.