Nelda

O! Nelda! Vot gde lotereja tljko s proigrishem v otdele kulinarii. Za vremja sushchestvovanija v Daugavgriive ni razu ne popalsja svezhiji salat, a tusheniji produkti tak i ne udalosj poprobovatj vsledstvije ih brozhenija. A na morozhenijie produkti ceni stavjat specialjno ne sootvetstvujushchije, u kassi uznajesh, chto tovar-to dorozhe stoit!

N nelda 12.09.2004

ja ja nacas iepirkties saja 'c'usku midzen'i diezgan bie'zi un gribu jums teikt sekojo'so: vad'iba tur taupa uz visa k'a, jo lai ier'ikot 'strihkodu signaliz'aciju vajadz'iga liela nauda, bet apsargi izmaks'a l'et'ak, t'ap'ec tie 'loti r'up'igi skat'as, bet ja prot dom'aju ,ka iznest nav probl'ema, jo uz strihkodu nenostr'ad'as, cit'adi kam gan vajadz'igi tie apsargi? Un v'el.Ja m'usu iedz'ivot'aji b'utu vair'ak izgl'itoti juridiskajos jaut'ajumos, tad ar'i var'etu piepras'it no veikala vad'ibas ties'a par mor'alo kait'ejumu, jo man'a som'a vi'niem nav ko mekl'et un man ir piln'igas ties'ibas ner'ad'it savu priv'atu somu. Ja ir cita iesp'eja, p'erciet citur.

N nelda 12.09.2004

L lelle 12.09.2004