Nelaipna pārdevēja - Agresīva uzvedība

Outlet Elkor Plaza strādā pārdevēja, kurai laipnība un attieksme pret klientiem acīmredzot ir otršķirīga. Jau ienākot veikalā, ievēroju, ka sertifikāts tiek pārbaudīts brutāli. Ja tu pats jau nestiep roku, tad aicinājums parādīt skan no šīs pārdevējas pārmetoši. Pēc manis ienāca kāds ārzemju pāris, kuri droši vien nezināja, ka outletā katrā veikalā jārāda sertifikāts, tāpēc ienākot, devās skatīties preci, pie durvīm arī neviens nestāvēja. Jau pa gabalu kliedzot blondā pārdevēja skrēja un iekliedzās, ka nedrīkst tālāk iet, jo - kur ir jūsu sertifikāti? Pārbaudot, pārdevēja joprojām kaut ko pārmeta cilvēkiem. Kā gan cilvēks to var zināt, ka jāgaida pie durvīm, kamēr viņiem pienāks klāt? Jau šajā brīdī negribēju tālāk atrasties šajā veikalā, redzot tādu attieksmi. Tomēr, tā kā biju ienākusi, tomēr sāku skatīties, ko vēlējos, pēkšņi sajutu spēcīgu grūdienu no labās puses un kliedzienu - laidiet, drēbes taču ir uz Zemes! Nebiju pamanījusi, ka netālu no manis bija noslīdējis no pakaramā džemperis. Apstulbu, jo nesapratu, kas notiek. Atvainojos un šoreiz gan devos prom, jo jutos pazemota. Kaut gan, domāju, atvainoties vajadzēja viņai.

D

G Gulbenietis 19.12.2021

Tu vienmēr jūties pazemota, jo met drēbes uz zemes, nerādi sertifikātu laicīgi un vēl aizstāvi melnos, kuri nerāda sertifikātu, jo ticība neļauj.

Good Intentions 19.12.2021

Nav forši, bet ko darīt, kad firma uzgrūž visu uz vienas pārdevējas un gandrīz katram apmeklētājām ir jāskaidro viens un tas pats. Es laikam traks paliktu.