Nelabvēlīgos apstākļos pavairoti jorkšīras terjeri - Pircēju maldināšana,

Decembrī iegādājāmies jorkšīras terjera kucēnu caur sludinājumu portālu ss.lv. Atradu sludinājumu, sazinājos, pajautāju suņu vecāku bildes, kuras saņēmu whatsapp aplikācijā, sarunājām tikšanos, lai apskatitu kucēnu. Adresi nosauca - Keramikas 2b, braucot apskatīt kucēnu sieviete atrakstīja, lai dodamies uz citu adresi, kas būšot tuvāk mums anniņmuižas bulvāris 38k - 2. 6 stāvs. Ieradāmies adresītē un sapratu, ka suņuki te atvesti no citas mājvietas, jo pēc sievietes vārdiem šis esot meitas dzīvoklis.. Dzīvoklī atradās šī sieviete (pēc 50 gadiem) , divas jaunākas meitenes un itkā suņu mammīte ar četriem kucēniem.. Suņu mammītei pēc cilvēku ieteikumiem papētīju puncīti, bet pazīmes, ka viņa būtu barojusi suņukus nebij, bet ieraugot mazos kucēniņus nespējām pretoties mīlestībai un iegādājāmies mazulīti
(800 eur) .
Jautāju sievietei cik reizes šai meitenītei bijuši bērni viņa atbildēja ka 2.. , bet iepriekšējā dienā caur google biju atradusi 3 sludinājumus ar šo pašu nr. Pagājušajā gadā.. Martā, jūnijā un decembrī.. Šo viņai pateicu, bet sieviete izlikās nedzirdot.
Atvedot sunīti mājās aizvedām pie veterinārārsta un sunītim izrādījās ir ielaista ausu ērcīte.. Ārstējāmies ilgi.
Kucēnam augot sapratām, ka no solītā mini jorka esam tikuši pie paliela terjera..
Pēc aizdomām, ka sieviete nodarbojas ar suņu pavairošanu, apmeklēju ss.lv sludinājumu portālu un atradu šīs sievietes identisku sludinājumu solot kompaktus mini jorkus.. Piezvanīju no cita nr. , esot puika un meitene.. Palūdzu, lai atsūta vecāku bildītes, ko šī sieviete arī izdarīja atsūtot tās pašas bildītes, ko biju saņēmusi jau iepriekš kad iegādājos savu kucēnu. Sarunāju tikšanos un ieraugot to pašu suņu meitenīti, kas tiek izrādīta kā suņu mammīte, jautāju pārdevējai kādēļ viņa māna klientus? Atbildē saņēmu ļoti daudz slāvisku lamuvārdu..
Manam kucēnam tagad ir 5 mēn. , tiem, kas tiek tirgoti tagad ir 3 mēn.
Visas sarakstes ar šo sievieti ir saglabātas.
P. S suņu pasē ir norādīta vēl 3. Adrese.. Grants iela 21, riga
sieviete sevi dēvēja par Aleksandru, sunītas vārdiņš Asja
pēc šī posta ievietošanas portālos ar mani sazinājās sieviete, kas norādīja, ka suņu puika, kas bildēs ir viņas un ka viņa zinot ka sai sievietei pieder lielāka dala sludinājumu kas atrodas ss.lv portāla ar dažādiem numuriem un šis ir viņas bizness vairāku gadu garumā.. Pārpērk nezināmas izcelsmes suņus un pārdod tālāk visiem izrādot bildē esošo suņu meiteni kā mammīti..
Sievietes vārds esot Karina Ivanova,
meita tā kas norādīta suņu pasē.

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes