Nekvalitatīvs dzīvokļa remonts - Slikts remonts, krāpšana

Negodīgs dzīvokļa ”meistars” -Raimonds. Ļoti daudz kļūdu, kā arī lēti materiāli nekā samaksāts, remonts neatbilst tāmēi - krāpnieks. Tika samaksāta summa pilnā apmērā, viņš neko neizlabojis. Bloķēja  numuru un watsapp. Mf-6062, mob - 29362220 neprofesionāls un negodīgs ”meistars”. Remontu jālabo  un lētie materiāli jāmaina uzreiz pēc remonta. Nevienam neiesaku šo meistaru Raimondu krāpnieku, zema kvalitāte.

R

I Inuciitisss34 07.10.2020

Sūds,sūds,sūds.Tame bija sastādīta pēc vienas summas,bet reāli iesmērēja mums visu leto kas tik maksa.Visi darbi ir veikti ļoti sliktā stāvoklī.Pasniedz sevi augstas klases meistaru,tādu biezo meistari,bet īstenībā sūds un krāpnieks.Uzmanieties no šī cilvēka. Nobloķē nr un pazūd.

Не советую,Аферист и обманщик,ремонт делает тяп -ляп,деловые материалы.

S Sandrisssnice 22.03.2021

Krapnieks,slikti izremontejis dzivokli, iesmerejis vecu podu ar saskrapetu vaku. Bledis!

V Vsvaldis 15.02.2023

Ja Jums kāds var iesmērēt jauna poda vietā vecu podu ar saskrāpētu vāku, tad vajag pārbaudīt vai visas pārējās mantas nav no lietoto preču veikla sanestas, varbūt arī jūsu māja ar atrodas Getliņu izgāztuves kalna virsotnē?