Nekvalitatīvi produkti - konditoreja
2026. gada 23. jūnijā veikalā Rimi nopirku uzkodu ar vistu (konditorejas izstrādājumu, ko paņem ar knaiblēm un ieliek maisiņā) par aptuveni 0,65 €. Pēc tam tajā pašā dienā man sākās smaga saindēšanās ar pārtiku, un man nācās ņemt slimības lapu uz vienu nedēļu. Iepriekš man nekad nebija nekādu problēmu ar šādu konditorejas produkciju, bet tagad es uz to pat nespēju skatīties. Čeks tika izsniegts plkst. 20.01.
Pievienot komentāru