www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

MAXIMA - Krāpšana

Valmierā maxima xx iepirkāmies un kā pēdējo kasiere ievadījusi Latvijas garos gurķus 10 gb,kurus nepirkām,protams čekā pamanijām jau aizbraucot,kauns un negods apkrāpt vecu cilvēku,mammai 82 gadi,domā neko nesaprot,pēc kamerām jau var redzēt ka nekādi gurķi nebija,jauna skaista kasiere un jau krāpj un šmauc vecus cilvēkus….

2 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Komentāri (2)

E Eriks19 1 st atpakaļ

Kasiere neko neievada. Kasiere noskene. Neesi veikala bijusi un neesi redzejusi ka viss notiek?

B Baiba Kalniņa 56 min atpakaļ

Laikam pats neesi bijis…gurķu ta nav…

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus