www.sudzibas.lv Nekvalitatīva prece Mēbeles piegādā nepilnā komplektācijā, lai risinātu trūkstošo detaļu piegādi - uz kontaktu neiet.

Nekvalitatīva prece - Mēbeles piegādā nepilnā komplektācijā, lai risinātu trūkstošo detaļu piegādi - uz kontaktu neiet.

1. Piegādāja sekciju, kurai trūka detaļas, divus mēnešus solīja kad piegādās, tagad vairāk uz kontaktu neiziet, nav ieinteresēti atrisināt situāciju. Kā arī sekcijas izskats dabā atšķiras no tā kāda tā izskatās mājaslapas fotogrāfijā.
2. Pasūtīto tv galdiņu nepiegādāja solītajā termiņā, nosūtot e-pastus ar jautājumu, kad tiks piegādāts tv galdiņš neatbild, uz kontaktu neiziet. Pēc 2 mēnešu gaidīšanas, kad uzrakstīju atteikumu no pasūtījuma (tv galdiņa) , pēc divām dienām atsūta, kad var piegādāt pasūtīto tv galdiņu. Kāda sagadīšanās: kā atsakies no preces, tā prece ir klāt, bet varbūt tas ir viltīgs gājiens, lai ja kas - mēs piegādājām, klients atteicās, sagādā sev attaisnojumu
3. Mēbelēm netiek uzrāīti ražotāja piešķirtie nosaukumi, ir uzrādīti savi izdomāti nosaukumi, kā rezultātā nevar salīdzināt ar citu pārdevēju piedāvājumiem.

Papildināts IneAlek 11.10.2019

Sūdzība ir iesniegta par interneta veikalu MEBELES IR.

I

O Otis 11.10.2019

Piesoli ar PTAC. Ja tad neliekas, ne zinis, tad sūdzies PTAC. Kamēr cilvēki tikai turpinās šādi sēdēt un gaidīt brīnumus, tikmēr arī citus šādi čakarēs.
Vai vienojāties par kādiem konkrētiem termiņiem, un, vai priekšapmaksas arī bija ?
Interneta veikals ar 2x2m ofisu gan jau. Kamēr ražotājam nesavācas konkrēts skaits mēbeles pasūtījumu , tikmēr pat ražošanas iekārtu nedarbina iekšā.. te arī ir atbilde visiem tiem ,kuri sūdzās, ka kavējās visādas mēbeļu un citu tādu lietu piegādes.