Nekustamā īpašuma pārvalde SIA - Krapšāna

Es tagad dzīvoju un esmu deklarēts Lielbritānijā. Man ir dzīvoklis Aizkrauklē, es regulāri maksāju par to, un man nav parāda. Par savu prombūtni es savlaicīgi informēju pārvaldi - sia ” nekustamā īpašuma pārvalde” (nip) - https://nips.lv.
Bet no 2018. Gada jūlija manos rēķinos ir punkts “ūdens starpība” un novembrī 2019. Es maksāju par to 29. 64 eiro. Daudz reizes es censtijos paskaidrot ka tas ir nelikumīgi, bet nip “speciālisti” man atbildēja ka “viss ir pareizi”.
Es jautāju “latvijas vēstnesis” - https://lvportals.lv/e-konsultacijas/18531-vai-jamaksa-udens-
paterina-starpiba-ja-dzivokla-ipasnieks-atrodas-prombutne-2019
tur es saņemu skaidru atbilde: “ja jūs sava nama pārvaldnieku esat informējis par savu prombūtni, ūdens starpība nav jāmaksā. ”
tikai pēc tam manos rēķinos pazust punkts “ūdens starpība”. Bet Sia Nip nelikumīgi saņēmēja no mani 74.26 eiro un atteicas samaksāt šo parādu.

BondsBonds 04.01.2020

Ūdens starpība ir privāta lieta. Nav tāda likuma, kurš atbrīvo no "ūdens starpības". Tavs īpašums, tava darīšana.

J Jevgenijs Maksimovs 05.01.2020

Lasiet, lūdzu, Ministru kabineta noteikumi Nr. 524.

V vitols 04.01.2020

Es tev iesaku vērsties patērētāju tiesību aizsardzības centrā.
Citādi tu ar šitiem rīkļu rāvējiem galā netiksi.

BondsBonds 04.01.2020

Pārvalde ir pašu īpašnieku iecelts pārstāvis, kurš nodarbojas ar "ūdens zudumiem". PTAC neko nedarīs un nav tiesīgs darīt.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.01.2020

Mēģināšu novirzīt Jūsu darbību pa soļiem:
1. Atbraucot uz Latviju, noteikti uzrakstiet iesniegumu ar lūgumu atgriezt naudu pamatojoties uz faktiem un ierakstītā vēstulē sūtiet kompānijai, norādot ka vēlaties kontaktēties ar viņiem ar e-pasta starpniecību
2. Pie jurista (ja nolēmāt uzticieties virzīt procesu jur. birojam) vai pie notāra uztaisiet pilnvaru personai, kuram uzticaties vest procesu
Tālāk viss vienkārši:
Saņemot negatīvo atbildi no kompānijas sastādiet pieteikumu maza apmēra prasību naudas piedziņai un iesniedziet tiesā, iekļaujot jurista darbu ka zaudējuma piedziņu.

Kompānijas izmanto situāciju, jo par šādam naudas sumam reti kurš nolemj cīnīties caur tiesu. (Lielāka daļa uzskata, ka nav vērts - tādejādi ilgtermiņā cieš arī citas personas, un kopēja summa ko iegūst (ar šāda tipa darbībām) kompānijas ir ļoti iespaidīgas.

Ja ir jautājumi: [slēpt]@inbox.lv

J Jevgenijs Maksimovs 05.01.2020

No patērētāju tiesību aizsardzības centra es saņēmu atbīldi :"PTAC paskaidro, ka PTAC neuzrauga ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu izdotos speciālos normatīvos aktus, līdz ar to PTAC nav tiesīgs uzdot dzīvojamās mājas pārvaldniekam veikt konkrētas darbības, veikt rēķinu pārrēķinu. Ja Jūsu ieskatā mājas pārvaldnieks neievēro Noteikumu Nr.524 noteikto kārtību, un uzskatāt, ka rēķini nav pamatoti, strīds risināms tiesā vispārējā civiltiesiskajā kārtībā." Bet es esmu tagad Lielbritanijā.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.01.2020

:) Darbības algoritms Jums aprakstīts augstāk.
Visu drošo...
/Tikai ejot var paveikt attālumu, tikai ar darbu var panākt rezultātu/

BondsBonds 05.01.2020

Ja planēta uz kuras dzīvo ir Plutons, jā.

J Jevgenijs Maksimovs 12.01.2020

Paldies