Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - krāpšana,apmelošana

Izsaucu ātro palīdzibu savam vectēvam ,kuram ir 83 gadi.Izsaucu ātro palīdzību 22.12.2020 ,jo cilvēkam bija ļoti slikti.Mediķi atbraukuši ātri,izmērijuši cukuru,asinspiedienu un utt.Pateica,ka cukurs esot zems un ,ka cilvēkam ir atlikušas pāris nedēļas.Mums radiniekiem ,protams,ka šoks. Kad prasijām kādēļ neņem uz slimnīcu tad pateica,ka sakarā ar situāciju valstī nav vietu un ,ka viņu tur nometīšot koridorī malā,lai mirstot.Pateica,ka zāles nevajag dot tikai tik cik prasa ēst un dzert.Izsaucām ātro palīdzību 29.12.20 atkārtoti,jo vectēvam palika vēl sliktāk.Negribot aizveduši uz Cēsu slimnīcu ,pasaka,ka cilvēkam viena plauša ir pilna ar ūdeni un pasaka vēl par Covid19.Vēlos piebilst ,ka manam vectēvam ir problēmas ar staigāšanu un tādēļ arā vispār neiet un mēs radinieki arī neesam slimojuši ar Covid19 tad rodas jautajums kāds vēl Covid19?Cēsu slimnīcas ārste vēl vainoja mūs ,ka mēs pa vēlu nogādājuši vectēvu uz slimnīcu,bet mēs skaidrojām to,ka iepriekšējā brigāde teica,ka viņs nomirs pēc pāris nedēļām.Kad zvanijām uz to brigādi,kura teica,ka ir atlicis ļoti maz tad viņi ir teikuši,ka Jūs varat atstāt savu sūdzību noteiktā ielā un tad Jums atbildēs kaut kad
Šajā situācijā ļoti daudz jautājumu un neskaidrību.
Kas tā ir par brigādi ,kura saka ,ka cilvēkam atlicis ļoti maz un slimnīcā vispār saka par Covid19,ja cilvēks dzīvo tikai mājās un ir ar pārvietošanas grūtībām.

29.12.2020

Atbilde no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Pārstāvja atbilde 04.01.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.