Neatgriež grāmatu Olaines bibliotēkai - Oksana aizmirst atdot grāmatu

Mūsu ilggadējā lasītāja Oksana Olaines bibliotēkai neatdeva Ketijas Kellijas grāmatu "Nekad nav par vēlu". Oksana, ja tu mūs dzirdi, tad atnāc uz bibliotēku paņemot līdz iepriekš minēto daiļdarbu. Man bija tas gods Olaines Maximā satikt tavu patēvu, kurš neskatoties uz to, ka bija aizņemts ar trīs divlitru Bocmaņa alus iegādi, man pastāstīja, ka Ksjuša, respektīvi tu, esot Anglijā. Ja tas tiesa, tad sazinies ar kādu, kurš varētu šo grāmatu atgādāt uz bibliotēku.

V

Viena no tām pudelēm bij divu litru Coca-cola kaimiņu puikam.

P pufa 03.07.2010

Vilni, tev cita eksemplāra nav tai biblenē, ko lasīt?! Palasi tikmēr "Sievietes vēlēšanās".

V Vilnis 05.07.2010

Nav mums tāda grača bijusi. Ja tā ir no jaunajām, tad tās pie mums ar kavēšanos ienāk. Pasaki autoru un gadu, tad varbūt palasīšu. Bet Oksanas bijušais boj-frends vakar piekāpoa un to Kellijas darbiņu mums atdeva, tā kā mēs tagad tā kā vainīgi paliekam Ksjušas priekšā, par cikām šī grāmatu atdeva, bet mūsu sūdzība klejo pa zemi. Tam Oksanas draugam tagad cita čiksa un šis it kā vairāk nedzerot, taču smirdēja pēc daudzu dienu palaidnībām nu ļoti izteikti. Pēc tam vēl abi ar vadītāju biblenes vestibilu vēdinājām.

V Vilnis 05.07.2010

Vēl es nepateicu, ka vestibilā logi ir augstu un es vadītājai nesu krēslu, uz kura viņa kāpa augšā, lai atvērtu logus un man viņa bija jātur, lai nenožaujas ar purngalu pa priekšu, kā Titāniks. Kad viņa logus sāka vērt vaļā, vestibilā iezagās vējiņš spirdzinošs un viņas brunči plīvoja man uz sejas virsū, tā ka es vairs nekā neredzēju. Bet es jau daudz nebēdēju, jo ne jau mūžam tos logus būs jātaisa vaļā.

K Kongs 08.07.2010

Es gan Oksanku šodien no rīta uz Jelgavas ielas satiku. Pohaina bija un strēba k0kčiku malkiem kāriem. Teica, ka bijusi Skotijā pie fermeriem, bet tie viņu zajebaļi.

P pufa 08.07.2010

"Sievietes vēlēšanās" tā pati autore vien ir, kas " Nekad nav par vēlu". jā, ksjušai tagad lieli kreņķi, ka šitā sašmucējās dēļ tās grāmatas, teicās mainīšot dzīvesvietu- kāršoties:((

V Vilnis 08.07.2010

Es izsitu pēc autora caur datu bāzi un Ketijai Kellijai mūsu krājumos neizgaismojās darbs ar šādu nosaukmu.
80% nosaukumus zinu no galvas un ja ienāk jaunie straumēm lielām, tad iekavēju līdz apgūstu.
Kā citādi iet Pufa?

P pufa 08.07.2010

Paldies, Vilni, par jautājumu! Iet lieliski! rokas, kājas vietā, mēle arī. darbs ir, ko ēst arī..., ko vairāk var vēlēties ;)

I IneseLase 09.07.2010

Ja kas, Oksana bija iesaistīta MAXI TAXI nelegālu pārvadājumu jomā no Olaijnes.
Un vēl, tajā Olaines bibliotēkā viena veca sagrabējusi bibliotekāre nez kāpēc citiem atļauj sēdēt vairākas stundas internetā, bet mana meita knapi nosēdēja stundu, un viņu aizdzina projām. Vispār tajā Olaines bibliotēkā darās bardaks. Kāpēc datoriem nav austiņu?
Kāpēc nav pieejami printera pakalpojumi?
Tās vecās bibliotekāres tik prokt ķērkt uz lasītājiem.

P pufa 09.07.2010

Ak! pasūdzējies, Lases k-dze?! Tagad Vilnis, droši, ka netiek pie i-neta, lai tava meita var izsēdēties! Sūdzambībele tāda!

M Mareks 15.07.2010

Es ar Ksjušu vienreiz nodrāzos pludmalē.

L lauris 15.07.2010

Kur? Olaines pludmalē?

G gudrais 05.09.2010

Vilnis ir stulbs. un visi kas raksta sudzibas ir stulbi

K Kolčaka 05.09.2010

Olaines bibliotēkā datoru ir par maz.
Nav normāli tas, ka citam sīkajam atļauj sedēt vairākas stundas, spēlēt FERMU, bet re, es studente, apsezos pie datora, lai meklētu mācību materiālus internetā, bet mani jau pēc 50 minūtēm tā tizlā vecene bibliotekāre dzen projām. Vecene saka, re, stunda esot beigusies un ka man jāpamet dators... Ja vien būtu man iespēja, es apmeklētu citu bibliotēku Olainē, bet citas biblenes diemžēl nav...
Tizla tā visa padarīšana.

Mamma 06.09.2010

es FEMU nepeleju es pornukus skatos

I Instruktors 08.10.2010

Ļoti skaista vieta Olaine, iesaku aizbraukt atpūsties.

A Anna 08.10.2010

Kur tik debilas bibliotekares?Laikam vecas neprecetas bābas.

V Viktors 08.10.2010

kjuša sucks

G Gunta 23.10.2010

Da tas Vilnis pajobaks kaut kāds, sabļāva uz manis viendien par to, ka es, redz, ar ziemas apaviem viņa dārgajā bibliotēkā kāju spēru.MAITA!

O Oksana 06.01.2011

Izlasiju jusu stulbu gramatu un padomaju, tik tiesham ""Nekad nav par velu "" -- jums godiga bibliotekare, pagaidisiet vel, jo atstaju vinu tur UK. ... demzel .